reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Aneczka1526, Traschka, Ironia, - trzymam mocno kciukasy za Wasze wizyty &&&&&&&

Gosiaczek - gratulację udanej wizyty

Zolza - ale przystojniak z tego Twojego Edgarka, super ;-)

Dubeltówka - my we 3ke z Asinką mamy termin na ten sam dzień - 29.06., zobaczymy, która z nas urodzi najszybciej ;-)

Asinka - dziękuję Ci za wsparcie, kochana jesteś :* trzymam kciuki za Twoją środową wizytę i badanie usg 4d :tak:
 
dziekuję dziewczyny za kciuki, jak zwykle pomogły!

Marysia waży 2300, wszystko pięknie, łożysko, wody - tak jak powinno być. Szyjka zaczyna mięknąć ale jest zamknięta. Ciśnienie mam mierzyć w dalszym ciągu i tak jak wcześniej - jeśli jest za wysokie to biorę dopegyt. GInka mówiła, że teraz już raczej nie będzie niższe bo brzuszek duży. Próbki w kierunku paciorkowców i innych pobrane, następna wizyta za 3 tygodnie.
No i pooglądałam sobie jak Marysia pięknie ziewa i połyka wody:) Nawet język dojrzałąm:)
 
Trasia, gratulacje! Mój synuś nie chciał pokazać buziaka, zasłaniał się pępowiną, ale w końcu się zlitował i odsłonił dziobka :-) Ale języczka nie widziałam! Oby ciśnienie CI nie szalało!

Dzięki za miłe słowa o Edgarku :-) He he, a czy podobny do mnie, zobaczymy ;-) Mam tylko nadzieję, że nosa po mnie nie odziedziczy :-p

Kciuki za najbliższe wizyty!
 
reklama
Do góry