reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Szpital bez monitora to Żelazna. :shocked2:
U mojej prywatnej gin jest i tam gdzie robiłam genetyczne - przychodnia prywatna ale w ramach NFZ na skierowanie od prywatnego lekarza ( wiek ) - był - Multimed - wyniki krwi po 7 dniach roboczych, ale jak dziś dzwoniłam rano ( a byłam w zeszły poniedziałek ) to już są. To podobno b. szybko, wysyłają materiał gdzieś do Łodzi.
Jutro "państwowy" gin. Chodzę głównie po to by dostać skierowanie na badania - amnipunkcja to podobno ok. 2,5 tys. bez. No i myślałam rodzić na Żelaznej, ale teraz już wiem, że nie.:no:
 
reklama
trashka też myśle że z tą katrą ciązową to przegięcie, no ale mój lekarz stwierdził że niema sensu zakładania jej wcześniej boo pierwszy trymestr jest ''nie pewny'' ;/.

a to przecież rzecz dla nas bardzo ważna a im korona z głowy nie spadnie jak ją nam wczesniej dadzą.. no ale cóz

ehh za 3 godziny USG :-) w nocy spać nie umiałam, strasznie się boję czy na pewno wszystko ok :-(
 
luisiana co za głupek z tego lekarza !! ja dostałam swoja pierwsza karte w 4 tygodniu ciazy :] a potem mialam od razu druga bo zmieniłam lekarza...pozatym co nie robilas przez to zadnych badan czy jak? przeciez sa badania zlecone w I trymestrze? to gdzie on je zapisywał ?
 
Luisiana dziwny ten twój lekarz... karte ciązy powinien ci założyć już dawno... mi założył w 8 tc. Przecież tam są ważne informacje odnośnie właśnie wyników...
ty też masz dziś badanie genetyczne? bo ja mam na 16 :30 i też sie troszkę boję... cała noc nie mogłam spać, a jak zasnęlam to mi się bzdury śniły..!!!! Ach juz bym chciałam to mieć za sobą..
 
nie ja mam zwykłe USG ale po ostatniej przygodzie gdy lekarz podczas robienia USG powiedział że nie stwierdza ciązy panicznie sie boję. Dlatego zrobiłam w 10tc bete boo nie wiedziałam czy wszystko ok a beta wynosiła wtedy ponad 50 tys więc nie możliwe żeby to nie była ciąza jak to powiedziała połozna w szpitalu
 
reklama
Do góry