reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

reklama
Nareszcie odebrałam wyniki środowej bety! 5063,6 mlU/ml! :szok: :-D

Dokładnie tydzień wcześniej było 376,5 mlU/ml, to chyba zadowalający wzrościk? ;-)

Odebrałam też wyniki badań krwi i moczu, mam trochę podwyższone erytrocyty w moczu - czy któraś z Was wie może czy to powód do zmartwień?
 
Lucky .... przepiękna betka !!!!!!!!! a mocz bym powtórzyła za 2 dni ... jak znowu będą jakieś 'bonusy' to najlepiej z ginem pogadać :tak:
 
Julisia, ale zazdroszczę tego usg - ja dopiero dziś po poludniu i mało nie umrę ze strachu!
Lucky, beta super rośnie! Na pewno wszystko jest ok. A co do moczu to nie lekceważ, tylko pytaj lekarza!!
 
Dzięki dziewczyny! :-) Powtórzę to badanie moczu, mimo że już-nie-mój chamski gin napisał komentarz: "Wyniki badań bez istotnych odchyleń" :crazy:

dagamit powodzenia na usg! Ja dopiero za 2 dni...
 
LuckyClover, dagamit, wszystko będzie wspaniale, nie ma się czym denerwować :D fasolki są już na tyle duże, że wyraźnie je widać, a pulsujące serduszko to najpiękniejszy widok od ... dawna już :D i taki wyczekany :)
 
Ja na pierwszą wizytę i usg idę jutro. Badanie krwi również odbieram jutro. Mam nadzieję, że to nie zawcześnie żeby po raz pierwszy usłyszeć bicie serduszka. Więc moje wrażenia jutro wieczorem.
 
Kat.j1 ja miałam pierwsze USG w 4 tygodniu i 6 dniu, jeszcze nie było widać serduszka, sam zarodek był ledwie widoczny :) Jeśli nie sobaczysz i nie usłyszysz, nie przejmuj się, może być o dzień - dwa za wcześnie :)
 
reklama
Pokażę Wam moją dzidzię z wczorajszego usg - 7,0tc. Ma 6,7 mm.
Mam nadzieję, że wkrótce pochwalicie się swoimi!!

IMG_1010.jpg
 
Do góry