reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Cześ Kobiety, chyba chcę trochę pomarudzic i sie wyzalić:eek:. byłam na usg w mojej przychodni i znów wielkie rozczarowanie...z dzidkiem co prawda wszystko ok ma niecalutkie 6 cm i ponoć wszystko w porządku. termin porodu identycznie jak z om na 11.06. ale Ci lekarze i ta połozna doprowadzają mnie do szału!!! najpierw czekała bo Pani dr się spóźniła, rozumiem śnieżyca, ja tez pedzilam na złamanie karku ale co tam, wybaczyć mozna...weszłam a ona mina jakas nie taka...ja cała w stresie, w nocy spac nie moglam przez swoje urojenia i takie tam...jak to zwykle bywa z reszta to moje pierwsze usg /na które czekałam miesiąc od zapisu---choooore/. na wstępie jak zwykle nie mogły znaleźć karty, potem dostalam ochrzan że zapisalam się do dr na ten sam dzień bo tak nie można, bo jakieś punkty czy coś tam...nie wiem o co im chodziło...byłam znerwicowana więc dodatkowo nie chciałam się kłócić...ale samo usg to była porażka!!! nawet nie widzialam nic, monitor odwrócony w totalnie druga strone, zadnej akcji bicia serca.....no totalne dno...tylko usłyszalam że wszystko w porządku. jak wyszłam z gabinetu to ryknełam tak płaczem że znów nie mogłam się uspokoić!!!Boże a mój mąż powtarza że tyle dziewczyn chodzi na nfz i jakoś zyją, ja tu nie mogę sie odnaleźć...:angry::angry::angry:acha.... do drugiego dr nie mogę od razu iść, mimo że specjalnie sobie wzięłam wolne w pracy bo te cholerne punkty im się źle naliczają cokolwiek to znaczy a na następna wizytę moge dopiero za dwa tygodnie...toz to jakaś paranoja...
 
reklama
anii ty jestes gdzies za granicą czy co ze masz takie problemy? to było w ogóle twoje pierwsze usg?
w ogóle nie ogarniam tej sytuacji o której piszesz....z tego co zrozumiałam chodzisz na nfz? tak? może warto jednak iść prywatnie. :) chociaz jak ostatnio pojechałam na oddział ratunkowy to nawet tam pokazali mi dzidzie na monitorze
 
Aniii, współczuję... Punkty? Chodzi im o to, żeby jak najwięcej kasy wyciągnąć z nfz. A nie masz innej przychodni albo innego lekarza? Ja chodzę na nfz i nie narzekam... Mam za darmo wszystkie badania i usg i w ogóle... Dla własnego spokoju zapisałam się dodatkowo na usg do innego lekarza, prywatnie - w Żyrardowie - ale poza tym robię wszystko na fundusz.
A ja bym poszła do tego drugiego lekarza, jeśli byłabym zapisana!
 
Ironia!!! nie nie mieszkam za granica, mieszkam 45 km od Warszawy, w ponad 40 tys miescie...albo ja źle szukam ale jakieś chuxxzy dostanę!!! bylam juz w paru przychodniach i w każdej tak samo. prywatnie mne nie stać. będę szukać dalej aż pewnie urodzę:confused2:
 
Ironia!!! nie nie mieszkam za granica, mieszkam 45 km od Warszawy, w ponad 40 tys miescie...albo ja źle szukam ale jakieś chuxxzy dostanę!!! bylam juz w paru przychodniach i w każdej tak samo. prywatnie mne nie stać. będę szukać dalej aż pewnie urodzę:confused2:

Trzymam kciuki!
Moja koleżanka rodziła w Ż. w czerwcu br. - podpytam, gdzie chodziła do lekarza.
 
eh bidulka...ludzie sa rozni...ale to co opisujesz to juz przesada !! no normalnie nie dosc ze się płaci tym nierobom to oni jeszcze traktują ludzi jak drugą kategorię :( u mnie pani w szpitalu na odziale ratunkowym też taka miła była że się mój maż z nią pożarł..ze to nie ona decyduje czy on będzie przy badaniu tylko ja :) i miał racje...płacimy im z podatków to wymagajmy i nie bójmy sier wydrzeć ryja bo to ich psi obowiązek ghrr..
sorry ale nerwy mnie biorą jak ktoś sie tak zachowuje...wiadomo sa i normalni lekarze na nfz ale w moim zyciu tez duzo mialam takich przypadkow....

kochana wejdz na znanylekarz.pl poszukaj w zyrardowie kazdego lakrza tam przede wszystkim sa prywatni, ale w komentarzach ludzi psiza gdzie przyjmuje taki lekarz tez na nfz...a jak nie to kurcze google...i wpisuj ginekolog zyradów nfz :) albo mi powiedz to ci poszukam :) mam zdolnosci szperacza :)
 
kochana wejdz na znanylekarz.pl poszukaj w zyrardowie kazdego lakrza tam przede wszystkim sa prywatni, ale w komentarzach ludzi psiza gdzie przyjmuje taki lekarz tez na nfz...a jak nie to kurcze google...i wpisuj ginekolog zyradów nfz :) albo mi powiedz to ci poszukam :) mam zdolnosci szperacza :)

He he, cudna jesteś :-)
Ja będę szperać dziś popołudniu - wybieram się z siostrą na świąteczne zakupy - będziemy szukały prezentów dla rodzinki :-)
A teraz spadam na konsultację do okulisty. pa.
 
aniii a orietowałas sie czy w Twoim mieście jest jakaś przychodnia przyszpitalna gdzie np.przyjmuja tylko ciężarne.
Ja po nieudanej pierwszej ciaży,leczonej prywatnie(niuezadowolona),poszłam do takiej przychodni.To bylo w łodzi Centrum zdrowia Matki Polki.Tam przyjmowalai tylko ciężarne,i duży wybór lekarzy którzy byli przyzwyczajeni do kapryśnych cieżarnych mieli duża cierpliwosc ,dokładnie badali i odpowiadali na wszystkie nurtujace pytania.
Tam chodziłam państwowo,i usg miałam wykonywante też tam.Pamietam że zamiast 3 usg miałam chyba 5 zrobinych zupełnie za darmo.
Może dowiedz sie jak nie w Żyrardowie to może w warszawie jest szpital który ma taka przychodnie.Podpytaj, poszukaj w necie.
 
buziaki zołza :)
anii: znalazłam coś takiego popatrz :)

lek. med. Elżbieta Radoszewska-Mloseki
NZOZ Grodziskie Centrum Medyczne

AdresDaleka 11A
05-825 Grodzisk Mazowiecki, woj. mazowieckie Telefony(22)7556431 Dni przyjęćPn, Wt, Czw 8-12, Pt 13-19 Refundacja NFZ
lek. med. Halina Zając
specjalista położnictwa i ginekologii


SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI

AdresWysockiego 8
96-300 Żyrardów, woj. mazowieckie Telefony602-57-69-41; 602-57-69-42 Dni przyjęćpon. 16.00 - 19.00
czw. 16.00 - 19.00 Refundacja NFZ


anna cyrkowicz krzeminska - trzeba sprawdzić czy przyjmuje w jakimś szpitalu

Małgorzata Firlej -ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ - Szpital ·

Halina Zając -Żyrardów 96-300, woj. mazowieckie
ul. Wysockiego
tel. 060957941
ta przyjmuje w szpitalu, ale opinie sa podzielone co do niej - no ale zawsze mozna sprawdzic. o mojej ginekolog ludzie pisali tez że jest hamska i oschła - ale taka nie jest..jest po prostu konkretna i nie lubi mamusiek miziaczek które się rozpływają nad każdym pierdnięciem :)



Wybrałam tylko tych którzy mieli dobre opinie :)
 
reklama
dzięki kochane za pomocna dłoń...Tusen u mnie w mieście nie ma czegos takiego...ale zastanowię sie nad Warszawką... Ironia jeju jaka szybka jestes!!! niektórych lekarzy juz nawet odwiedziam:) Pani F. nawet mi dzis robila usg;)jeszcze raz dziękuje, skorzystam z kilku telefonów:)
 
Do góry