reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Ja też jestem z tych z nerwicą białego kitla :). U gina zawsze mam powyżej normy, a w domu regularnie mierze i jest super wzorcowe :) nic z tym nie robimy, bo czuję się dobrze. Ciśnieniomierz mam naramienny i mierzę 3x dziennie.
 
reklama
Witajcie, miałam wizytę w czwartek i piątek. Lekarz czeski nigdy nie podaje wielkości malca a jedynie te cząstkowe wartości:główka, brzuszek, dł. kości....

W skrócie: czujemy się dobrze - od początku ciąży jestem +10kg, dziecko aktualnie 29tc. waży 1,2kg

moje mimino 29tt.jpg
 

Załączniki

  • moje mimino 29tt.jpg
    moje mimino 29tt.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 41
jeny79 , też miałam na zewnątrz , zakładałam czopek na noc i kilka razy w dzień smarowałam maścią . Po każdym wypróżnieniu konieczne mycie i znów smarowanie , jeśli masz twarde stolce , zatwardzenie możesz kupić sobie czopki glicerynowe , też pomagają . Hemoroidy robią się własnie od zatwardzenia , dlatego dieta jest istotna.
Kilka dni musisz się przemęczyć , nie ma innej metody niestety. Od jednego czopka to nie zniknie.
dzięki:* póki co jest maskara !!!! ból nie do wytrzymania, zaczeło sie w czwartek wieczorem, ten pecherz mi strasznie urósł, boli okropnie, az sie juz popłakałam kilka razy z tego bólu, biore czopki rano i wieczorem, nie mma zatwardzen teraz i nawet nie boli przy załatwianiu bo ten pęcherz mam wyżej...ale ból do teraz i żadnej ulgi, juz nawet myślłam w nocy czy nie podjechac do szpitala ale co by mi pomogli, powiem szczerze ze nie wyobrazam sobie jakbym miała teraz np rodzic, chyba bym umarła, nie wiem ile to jeszcze potrwa :-(
 
Kciuki za wizytki poświąteczne !!!!!!!!!!! MamaWikusi i Isis - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Jezeli ktoś jeszcze dziś to za niego też oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
 
reklama
Do góry