reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Czarna333 To dokładnie tak samo jak u Nas. Nawetjesteśmy w tym samym tygodniu, z różnicą kilku dni :-) Pozdrawiam serdecznie. Mąż się śmieje, że będzie śmiesznie jak Nasze Tymki w tym samym dniu się urodzą ;-)

No to będzie wesoło :) U nas termin jest na 16.06 ale z USG wychodzi różnie- 12,14;
Ja miałam się urodzić 14.06 a urodziłam się 31.05 :)
Nie wiem jak Wasz Tymek, ale nasz jest strasznie leniwy ;p Leży głową skierowaną do dołu, nogi ma założone do góry i splecione ze sobą i prawie ciągle śpi ;p Chyba będzie mały luzak :) A i poza tym to mała z niego kluseczka, ma pękaty brzusio i waży 363 gramy ;p
Pozdrawiamy drugiego Tymka :D
 
Hej
Wczoraj nie bylo kiedy napisac. Na usg wszystko dobrze, dzidzia ok, wszystko widoczne, wszystko jak na polowkowe usg dobrze. Wody w normie, lozysko prawidlowe, wysoko. Nic nie powinno sie dziac:-) wazy 375g. Plec potwierdzona pk raz trzeci, wiec doczekalam sie synusia:-) Dwie corcie i synek to co chcialam:-)
Powodzenia na wszystkich usg:-)
 
Dziewczyny gratuluje synusiów,
Matkaewa słodka stopa :) .
Ja jestem na jutro umówiona na 17 na prywatną wizytę. Nie moge sie juz doczekać. Mam nadzieje ze sie dowiem co sie kryje w moim brzuszku. Moja mama jest ścięcie przekonana że to chłopak, i ja tez mam taką cichą nadzieje . Najważniejsze zeby było wszytsko ok :tak:
 
reklama
Do góry