reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Dziewczyny gratuluję !!!! Korba dorodnej , zdrowej córeczki i Anusia syna - niezły "byczek";-):-D:-D. Super wieści !!!!
Ja jutro mam kontrolną u mojego prowadzącego . A w sobotę połówkowe . Mam nadzieję , że bedą równie pozytywne te wizyty jak Wasze:tak:
 
Dziękuję dziewczyny :) I również gratuluję zdrowych pociech :)
U mnie w 13 tyg lekarz powiedział, że coś tam dynda, ale żeby się nie przyzwyczajać bo może odpaść, ale jak to mama z pierwszym dzieckiem wpadłam w szał zakupów dla chłopaka :D:D A wczoraj mimo położenia miednicowego, lekarz powiedział, że jak byk dziewuszka mimo niekorzystnego ułożenia.
I takim sposobem mam pudło męskich ubranek :D:D:D
Ooo super nie jestem sama:-Dmi w 13tc powiedział ze chlopiec obkupilam go po pachy:pteraz bylam i mowi ze na 90% dziewuszka:-Dw czwartek polowkowe jak powie ze znowu chlopiec to go udusze mam juz duzo sukienek!!!!i marzymy o corci:-D
 
Tomkat, oooo jak milo,ze jest ktos od mojego gina ;) mowisz,ze porzadnie zrobil polowkowe? No to mnie uspokoilas, bo na genetyczne wyslal mnie do Lewczuka, a teraz zapowiedzial, ze zrobi sam i sie dziwilam. Z nieba mi spadlas :) robilas dodatkowe polowkowe czy u Juriego bylo wystarczajace?

Nika ja mialam raz do czynienia z dr Ziolo, bylam nim zachwycona :)

Jak dla mnie super:) Tylko, że ja należę do tych niezdecydowanych kobitek i dodatkowo chodzę do mojej przychodni na NFZ do innego lekarza - i ten też mi wypisał skierowanie na usg połówkowe - więc idę:) 12 lutego:)
 
Korba, Katka, Anusiak WIELKIE GRATULACJE!!! Super się czyta ten wątek!
Ja do piątku do połówkowego to się chyba wykończę, dopóki lekarz nie powie, że Dzidzia zdrowa to spokojna nie będę
 
kochane cudne wieści !!! Gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzieciątek :) I oczywiście w dalszym ciągu trzymam kciuki za wizytujące mamuśki :)
 
reklama
Do góry