reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Katka-gratuluję :) i tą suwaczkową wagą to ja bym się nie sugerowała,bo wg tego to mój w 15 tyg ważył połowę więcej :-D
Ale widzę,że te nasze dzieci to prawdziwe Pączuszki :-DJa się boję co zobaczę za tydzień haha..
Anusia- również gratuluję :) super,duży chłopczyk :) zdjęcie śliczne :)
Korba- w końcu dziewczynka :tak:ja nie rozumiem tego parcia facetów na syna.W końcu tylko mistrz potrafi zrobić dziurę w dziurze a oni się tych synów tak uczepili.najważniejsze,że wszystko ok :) Noo i też duża panna już :blink:
 
reklama
Korba- gratuluję, duża dama rosnie a faceci często chcą syna a póżniej maja problem zęby się z nim dogadać, łatwiej im porozumieć sie z córką, gdyby nie takie parcie społeczne to by pewnie tak o tym nie mysleli
 
anusiakanusia - gratuluje slicznego chlopca! Do babkamedica chodzilam w poprzedniej ciazy, a usg robil mi zawsze dr Marcin Zioło, też byłam bardzo zadowolona :)


korba gratuluję córeczki :) duza dziewczynka już!

Moj gin ma u siebie usg w gabinecie, ale nie najlepszej jakosci, wiec wszelkie wazne badania jak w 12 tyg, czy teraz w 20 robie zupelnie gdzie indziej w specjalnej przychodni gdzie specjalizuja sie w usg i wadach serc u płodów. A podczas normalnej comiesiecznej wizyty czasem moj gin podglada dzidzię, a czasem nie (jak niedawno bylo usg to wtedy nie).
 
Hej dziewczyny:-)

Na samym początku odezwałam się kilka razy - a teraz to już połowa ciąży dla większości z nas:)
Kobietki z Wwy... Anisiaj, Anusiakanusia - ja też prowadzę ciążę w Babce:)
I też u Feduniva - a usg zwykle u Szewczyka:) Fajni są, prawda?:-)
Faktycznie na ostatniej wizycie Feduniv zrobił mi połówkowe na wizycie - sprawdził wszystko dokładnie, wytłumaczył i pokazał na monitorze, no i wreszcie poznałam płeć (DZIEWCZYNKA:-))
 
reklama
Tomkat, oooo jak milo,ze jest ktos od mojego gina ;) mowisz,ze porzadnie zrobil polowkowe? No to mnie uspokoilas, bo na genetyczne wyslal mnie do Lewczuka, a teraz zapowiedzial, ze zrobi sam i sie dziwilam. Z nieba mi spadlas :) robilas dodatkowe polowkowe czy u Juriego bylo wystarczajace?

Nika ja mialam raz do czynienia z dr Ziolo, bylam nim zachwycona :)
 
Do góry