reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Czapelka - śliczny maluszek ! super, że jest wszystko dobrze i że maluszek sobie rośnie.

Misianka i inne wizytujące - kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz z tą płcią. Moja gin i spec od genetycznego, z bardzo dobrym sprzętem powiedzieli, że płci jeszcze nie można określić a Wam już mówią ?
Ciekawe czy wszystkie siusiorki zostaną :)
 
Czapelka - śliczny maluszek ! super, że jest wszystko dobrze i że maluszek sobie rośnie.

Misianka i inne wizytujące - kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz z tą płcią. Moja gin i spec od genetycznego, z bardzo dobrym sprzętem powiedzieli, że płci jeszcze nie można określić a Wam już mówią ?
Ciekawe czy wszystkie siusiorki zostaną :)

Też tak sobie teraz pomyślałam , czy mój siusiolek zaniknie czy zostanie :-)
 
czapelko śliczna dzidzia:-)gratuluję !! jejku jak super sie czyta same dobre wiadomości:-)
ja też dziś idę na pierwsze prenatarne na 15 i juz mnie zaczyna stres dopadać brrr, oby było dobrze..
trzymajcie kciuki !
 
Kciuki trzymam mocno za wizytujace &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Robaczku pani , która określała płeć to tez spec genetyczny i sprzęt podobno najwyższej klasy ale zaznaczyla , że to taka zgadywanka i może się wszystko zmienić. dziwne , bo my z meżem nie dopytywaliśmy o płeć . Ona sama zapytała czy chcemy wstępne rozeznanie znać. Moja pierwsza córa tez miała być chłopcem :rofl2:. Za to syn mojej siostry został zdemaskowany już na tym pierwszym prenatalnym i nic mu nie odpadło:-). Taka to zabawa w zgaduj zgadula tych lekarzy myślę ;-)
 
U mnie gin też zastrzegła sobie, że nie jest na 100% pewna i nie chce wprowadzać w błąd i wskazała po czym sądzi, że chłopiec. Później rozmawialiśmy (o moich smakach i o przesądach) i się śmiała, że jeśli wszystko wziąć do kupy, to wypada na chłopca :-)
A znalazłam stronkę o płciach dzieci i po czym lekarze tak szybko czasem określają płeć.
Chłopiec czy dziewczynka? - Strefa kobiety.pl
Jak patrzę na te zdjątka, to się nie dziwię, że mogą się pomylić. I wcale nie będę miała za złe mojej dr jeśli się stwierdzi, że nie miała racji. Nie od niej zależy czy będziemy mieli synka czy córeczkę. Ważne, żeby zrobiła wszystko, żeby nasze dziecko urodziło się zdrowie.
 
gratuluję udanych wizyt

ja mam nadzieję, że skoro u mnie nei określił, to znaczy, że będzie dziewucha, bo niby łatwiej jest określić płeć gdy będzie chłopak hehe, może stąd wynika to że tak wcześnie i prawie sami chłopcy przepowiadani
ale spokojnie poczekam do połówkowego, wtedy już będzie raczej mniejsze prawdopodobieństwo pomyłki
 
Witam :)
Czapelka gratulacje!!! Super zdjecie :)
Z ta plcia to roznie moze byc jeszzcze chyba :-) Mi gin w poprzedniej ciazy mowil...ze do 16-18 tyg to wlasciwe zgadywanka i on sie nie podejmuje powiedziec mi ze chlopiec albo ze dziewczynka. Tlumaczyl zjak to z tymi fifolami jest, ze wlasdciwei to one wygladaja tak samo u chlocow jak i u dziewczynek dosd dlugo...plus kazda ciaza rozwija sie we wlasnym tempie itd...
poza tym tak jak juz Palindromea wrzucila artkul o plci u dzieci...hehehe...cieazko to rozroznic na tym etapie chyba...umialybyscie ? :) ja tez bym sie chyba nie podjela :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&
Moja jutro i juz mi lapy lataja... ;/
 
Dziewczynki trzymam mocno kciuki za dzisiejsze i jutrzejsze wizytujące!!!!!!!!! Wszystko będzie dobrze :-)

Nam też lekarz powiedział to to jeszcze za wcześnie na okreśanie plci. My mówiliśmy ze nam się nie spieszy w tym temacie, wolimy wiedziec później ale być pewni. To ze będziemy mieć synka dowiedzieliśmy się w 20tyg i było juz widać jak na dłoni że to chłopiec :-)
 
reklama
Do góry