reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
ja już po, usg było, maleństwo wygląda na 34tygodni, (akurat się zaczął 35tc) :-)
waży 2300g.
nic się nie dzieje, wszystko ok.
jeśli wszystko dalej tak spokojnie będzie to 8 czerwca dostaję skierowanie do szpitala na CC, i nie muszę się umawiać na jakiś konkretny termin, po prostu idę na oddział i będę mieć CC na dniach. chyba że coś się zacznie szybciej wtedy szybciej.
na poród SN mam 10%,(jeśli jeszcze będzie dobrze ułożone) dziecko jest ułożone główką do góry i wątpliwe czy się odwróci więc przy tym położeniu CC na 100%.
20 maja kolejna wizyta i będzie kontrolował ginek czy się odwraca w co wątpi.

&&&&&&&&&& za dziewczyny z dziś :)
 
asiulka no to jeszcze około miesiąc i przytulisz maluszka :tak: Jak się synek jeszcze nie odwrócił to chyba mu już tak zostanie. W każdym razie powodzenia :tak::-)

PS. A wytłumacz mi proszę, o co chodzi z tymi 10%, nawet jesliby był ustawiony główką w dół?
 
asiulka gratulacje!!

L4 przedłużone, podwozie superowo, pobrano próbkę do wymazu, zalecone usg za 2tygodnie.
W środę wizyta u gina "szpitalnego"

Czekam na resztę relacji. Mikoto za poznanie płci szczególne ;-)
 
reklama
Do góry