reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Nika - rozsądny lekarz :tak: - dobrze , ze Cię nie faszeruje np relanium ( bo tacy też się trafiają :crazy: ). Cieszę się , że szyjka się trzyma i tulę mocno . Bądź dzielna mamusiu .
 
Gratuluję dobrych wizyk u lekarza:-) Oby do 37 tyg a potem niech dzieciaczki nam sie pokazują całe i zdrowe na świecie:-):-)
Ja już przeszłam pierwsze KTG- wszystko ok. Szyjka 4,5cm i brak czynności skurczowej macicy. Mam nadzieje,że nie urodzę w 42tyg:no:Chciałabym wczesniej niż później, wiec tak się nastrajam psychicznie:-D
 
i tradycyjnie kilka wizyt wstecz :)

Asiulka918 najważniejsze,że wszystko ok :blink:.Szkoda,że bez usg.U mnie usg za każdym razem ale jakoś też nie wiem ile dziecię waży .leń:crazy:
Marcelinowa fajnie,że wszystko w porządku tylko ten cukier mógłby Ci się jakoś unormować.mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.Najważniejsze,że wszystkie inne badania wypadły dobrze :)
Wenusjanka super,że jest ok :) 1400g jak dla mnie to ciągle kosmos,ostatni raz moje dziecko ważyło...500g więc takie "kwoty" mnie jeszcze przerażają. Mam nadzieję,że ta "infekcja" w pępku szybko ustąpi.
Wisieńka z jednej strony fajnie,że tak często wizyty ale jeszcze zależy do jakiego gina się chodzi (tzn.czy za każdą wizytę sobie "śpiewa" czy jakoś ulgowo-zniżkowo:-D)
Teri super,że Mała już nie taka..Mała :) Fajny lekarz Ci się trafił,tzn. że jeśli dziecko duże to skłonny do CC.Zobaczymy jak to z moim będzie :confused2:
Palin mam nadzieję,że moje dziecko też jakby "wystartuje" do przodu chociaż o tydzień :-Dtakie małe marzenie mam ;-) ochhh mogliby Cię już wypuścić z tego szpitala,bo z tego co pisałaś do końca tygodnia..hmmm...Życzę żeby wszelkie dolegliwości Ci minęły .Trzymaj się !
Paulinka109 super,że wszystko w porządku!! Oby tak do końca :blink:
Anusiak 3tyg leżenia jejjjj..No to jeśli trzeba,to oszczędzaj się kobietko.Też muszę iść do okulisty ale to jakoś w połowie maja dopiero. Powiedz mi,nosisz soczewki może? bo podobno nie można ich mieć przy porodzie a ja jednak chciałabym cokolwiek widzieć :-D
Madzia128 super,że wszystko ok :) Iii tak już do końca!! Tylko żeby brzuszek się nie spinał :blink:
Fioletowa Ależ Filipek to już duży chłopak :) Tak jak wcześniej pisałam,dla mnie takie cyfry to jeszcze abstrakcja :-DSuper,że ok :)
Paulus3d fantastycznie,że jest dobrze!! I ja też odnoszę wrażenie,że moje dziecko jest jakoś nisko,nie czuję u góry żadnych kopniaków,ruchów tylko wszystko dzieje się na dole.Ostatnio wsjo było ok i mam nadzieję,że teraz też tak będzie.Duży chłopczyk,gratuluję :blink:
Nika super,że z malutką wszystko ok,a co do leków to oby pomogły te co już masz zapisane i nie było konieczności przyjmowania innych.Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!
Agacia84 ciekawe kiedy mnie wyślą na pierwsze ktg :szok:obym z emocji na zawał nie zeszła.bardzo ładna,długa szyjka :blink: też wolę wcześniej urodzić niż po terminie.Baaaaa nawet nie chcę tego przyjąć do wiadomości!!


kciuki za dzisiejsze(jeśli są) wizyty oraz badania!
 
Po porannym KTG wszystko w jak najlepszym porządku :) Zapis prawie idealny zero skurczy a tętno małej w normach :) Duża ulga. Wizyta u gina 30.04 wtedy ustalimy konkretną datę, dostanę info jakie badania i kiedy przed CC mam zrobić.
 
reklama
Wczoraj miałam wizytę. Szyjka w porządku.
Tymuś waży już 1420, nadal obrocony główką w dół co mnie bardzo cieszy :-) niestety Lekarz mnie zdenerwował musiałam prawie na Nim wymóc skierowanie na kolejną morfologię i badanie moczu:wściekła/y:Dodatkowo mam łykać magnez 3 razy dziennie.
Następna wizyta 29.04.
 
Do góry