reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
gratuluję udanych wizyt i proszę o aktualizacje do listy
także te mamusie które mi podesłały w ciągu ostatniego tygodnia info - sprawdźcie pliz czy jest uwzględnione - wywaliło mi połowę zmian - a posty zdążyłam usunąć....
 
anusia, cudny! gratuluję! ja chodzę do Babki do wszystkich możliwych lekarzy :) i tam też prowadzę ciążę u dr Feduniva. A Ty prowadzisz u Szewczyka czy trafiłaś tam przypadkowo?

dziewczyny, to ja tak przy okazji zapytam, kto Wam robi usg połówkowe? macie zawsze u kogoś innego? ja genetyczne miałam u innego gin, a na połówkowym mój powiedział, że zrobi sam podczas kolejnej wizyty i już nie wiem co o tym myślec (choc mąż na mnie krzyczy, że mam jednego z najlepszych ginów, a mam wątpliwości...;))
 
ja mam u syna mojej ginki - ona ma słaby sprzęt, a on jest dobry, ma jakies tam certyfikaty i ma dobry sprzęt
robił mi genetyczne [11tc] teraz połówkowe i ok 30 tyg pójdziemy na ostatnie do niego..
 
Zobacz załącznik 533385Zobacz załącznik 533386

Dziewczyny! To nasz Sebastianek, na 100% chłopak :D ZDROWY, duży, z USG wychodzi 22tyg5dni!!! .. termin 23 maja.. ;)
Z okresu 21tyg2 dni ;) Sam Pan doktor powiedział, że śliczny, długonogi :D
Wspaniała wizyta, wszystkim dziewczynom z Warszawy polecam dr. Szewczyka z Babka Medica. Doktor mówił cały czas płynnie po angielsku więc i mąż wszystko rozumiał. Aż mu się oczy śmiały .. ohhhh. tak się cieszę!!!!!!!

Waga 540 gram :D

DUMNA MAMA ANIA :)

Ale masz fantastyczne zdjęcia!
Ja dziś spóźniłam się na wizytę, zapomniałam powiedzieć i jak na końcu się upomniałam to pani doktor aż mi nie chciała dać fotki...wzięłam to co było :) ale kiepskie i się nie chwaliłam. Wasz Sebastian naprawdę ślicznie wyszedł.
Słodki chłopak!
Jak wróciłam do pracy to powiedziałam, że nosze słonia i jak tak dalej pójdzie to urodzę w maju. Dorodni kawalerowie nam się zapowiadają. Gratuluję!
 
reklama
Katka- gratuluje udanej wizyty
anusia- Tobie również gratuluje, a jak rodziłaś córkę? w którym tc? i ile ważyła bo ten bobasek rzeczywiście duży, moja córka w poprzedniej ciązy w 21tc3d ważyła 351g. ale czyje że to dziecko jest większe
 
Do góry