reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Dziewczyny ja na plusie mam już ok 11.

Milia u mnie jest male miasto, dwóch ortopedów a w szpitalu nawet nie wiem czy jest ortopeda :O
A jednak wolę pójść do kogoś zaufanego :)
Ten do którego chce iść, najpierw dokładnie bada wszystko a dopiero później zapada decyzja.
A ten drugi od razu by mi wystawił skierowanie do cc, dał zastrzyk i tyle, a to nie o to chodzi :)

Z ważniejszych rzeczy to mała się obróciła :) jest główka w dół :)

Iza wierzę że będziesz robić tak żeby nie zaszkodzić ;)

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
reklama
A u mnie +10 kg. Ale nie panikuje z tego powodu bo przed ciążą ważyłam nawet za malo wiec teraz samo mi się odklada bez objadania.
Jakby mi jeden gin kazal lezec a drugi nie to ... lezalabym na pewno. Nie ma co. Potem chyba najgorsze ze ma się pretensje do sibie. Wie poczucie spelnionego obowiazku na pewno zaprocentuje.
A moja wizytka w pon.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamo-czworki może u Ciebie bedzie jak u mnie w poprzedniej ciąży, że nawet nie miałam w czym iść na zakupy żeby kupić mowe ubrania tak na mnie wszystko wisiało. Z dużego M prawie L spadłam na XS.

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
Asia jaki duzy przeskok tez bym tak chciala:)
Ja na poczatku się przejmowalam teraz jakies 5 mam ale jakos diety nie trzymam tylko jem kiedy mam ochote. Mam nadzieje potem zrzucic a jak nie to teudno

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
10 plus to ja już miałam dwa tyg temu :szok: a gdzie do końca:szok: ale bardzo się nie przejmuje bo startowałam z 50 to teraz 60 przy wzroście 170

po za tym gratuluje Wam wszystkim zdrowych i dużych maluszków i cieszę się że szyjki wytrzymują

ale pozwolę sobie na mały ochrzan :D wchodzę na pierwszą stronę a tam prawie żadnych wizyt nie ma kto i kiedy
 
reklama
Iza nie dziwie się tobie.
Ja tez chciałam zostać dłużej ale mnie też nie chcieli.
Nawet zapytałam czy mogę jeszcze zostać a oni że po co.
Więc poszłam do domu a byłam tylko 3 dni za pierwszym razem jak mi szew zakładali i drugi raz też 3 dni jak byłam na obserwacji.
 
Do góry