reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Katerineczka a ty gdzie mieszkasz bo nie pamiętam ...
w Krakowie jest świetny dr Wiechec jeśli chodzi o serduszko dzieciatka .. ma duże znajomości i nie zostawi was z niczym poród i opiekę dzieciatkiem zapewni na później
 
reklama
Koalka jakie super zdjecie :)
Ja bylam wpisana na czwartek na wizyte , ale mi przelozyli i mam dzisiaj - doczekac sie nie moge :)
 
Linka dzięki szukam juz.

Emalka tak pendolino to super pomysł, tylko potem trzeba gdzieś dojść itp. A ja mam zadyszke po 3 schodach, więc wtedy pewnie taxi, ale nie wiem czy finansowo to wszystko ogarnę. Ale tak jak pisałam jak tylko trzeba będzie nie będę się zastanawiać.
 
Katerineczka- bardzo, bardzo mi przykro z powodu maluszka kochana. Życzę Wam, żeby arytmia nie wpłynęła w żaden sposób na rozwój innych organów. Rozumiem Twój strach i rozpacz bo sama byłam w takiej sytuacji na początku ciąży. Wiem, że to może się wydawać banalne ale mówię z własnego doświadczenia, że musisz myśleć mimo wszystko pozytywnie. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze, bo w przeciwnym razie się zadręczysz. Niestety w kwestii specjalisty nie jestem w stanie pomóc. Mieszkam na drugim końcu Polski...
Jedyne co mogę Ci teraz doradzić, poza oczywiście znalezieniem najlepszego specjalisty to zastanowienie się nad wyborem szpitala do porodu.
Pewnie masz już jakiś wybrany, ale warto, żebyś wybrała szpital, który ma najlepsze zaplecze neonatologiczne. Takie porody jak Twój- arytmia maluszka, czy mój- pierwotna Toxoplazmoza powinny się odbyć w klinice lub szpitalu o 3, czyli najwyższy stopniu referencyjności oddziału neonatologicznego. W razie jakichkolwiek komplikacji maluszkom zostaje tam udzielana najlepsza możliwa pomoc. Oczywiście mam nadzieję, że z Twoim dziciątkiem wszystko będzie w porządku, ale lepiej mieć ten komfort psychiczny, że jest się w najlepszym możliwym miejscu.

Keejti- nie ma u Was chociaż jakiś klubów malucha? Są też wakacyjne przedszkola, tzn. określone przedszkole w danej okolicy ma dyżur wakacyjny, Może tam by się udało? Uważaj na siebie w miarę możliwości
 
reklama
Katerineczka przykro mi bardzo. Niestety nie potrafię doradzić żadnego lekarza. Ale mocno trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego i aby z Maluszkiem było wszystko w porządku ;*
Martini powodzenia na wizycie!
Koalka ale śliczne zdjęcie!
 
Do góry