reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

. Moja gin opowiadała mi kiedyś ze miała pacjentkę która miała córę ułożona pośladkowo. Pierwszy poród wiec wskazanie do cc. Stawiła sie do szpitala w wyznaczonym terminie, zrobili usg i potwierdzili pośladki, ale mieli urwanie głowy i musieli jej cc przełożyć na następny dzień. I przed tym cc następnego dnia tez robili usg i co? Główkowo:) mała w nocy sie obróciła, babka urodziła naturalnie :) < ---- Mi taka samą sytuację dziś opowiadała tylko, że z niej wariatkę zrobili, że źle niby zobaczyła i do cc skierowanie dała, a dziecko w drodze do szpitala się odwróciło :D
 
reklama
Gaga, martini gratuluje wizyt :-)
Ja sie akurat nie zgodze z tym ze marne szanse na obrocenie ma dzidzia po 22tyg.. mi i lekarz i polozna na takim etapie ciazy nawet nie mowili jak Niko jest ulozony a przekrecil soe glowka w dol w 32tc i nawet nie bylo mu bardzo ciezko.. szwagierce cora w 36tc przekrecila sie glowka w dol i za pare dni znow glowka do gory.. takze bez stresu dzieci maja jeszcze duzo miejsca:-) i fikaja oczywiście :-)

Zana teraz ja zmieniam liste wiec prosze do mnie priv jakby co...

Pterusinska ja bym wolala nie ryzykowac i nie pracowac wlasnie tym bardziej ze nie wiadomo co to jest i od czego.. no ale wydaje mi sie ze za duzo opcji do wyboru nie masz... kurde co za lekarze :-\
 
No to u mnie tak 150g żywej wagi. Płci nie znam bo jej się nie chcialo szukać. Dodam że to wizyta na NFZ tak dodatkowo. Położone też posladkami w dół i tak jakby kleczalo. Zmartwila mnie tylko, łożysko mam z przodu i że jest bardzo nisko schodzace powiedziała że jak się nie podniesie to źle, pytała czy miałam problemy z lozyskiem i kazała do konkretnego lekarza-dała nazwisko się umówić na usg. No czy to jest lekarz ja się pytam? Aa i najlepsze powiedziała że to jest wogole niemożliwe żebym czuła jakiekolwiek ruchy. Bo ona pewnie lepiej wie. Pewnie sama dzieci nie ma. Myślicie że martwić się tym lozyskiem i jeszcze się gdzieś zapisać?
 
Zana a my taki sam etap dokładnie mamy.

Dziewczyny zapomniałam o tekście dnia. Pyta czy wszystko ok i powiedziałam że teraz przez kilka dni bardzo mocno mnie kulo w brzuchu i wiecie co ona na to? To wcale nie musi być od ciąży pewnie Pani truskawek za dużo zjadła.
 

Załączniki

  • 20160608_114802.jpg
    20160608_114802.jpg
    461,9 KB · Wyświetleń: 106
Keejti- ale lekarka... Ostatnio mnie nasza służba zdrowia rozwala. Co jeden lekarz to lepszy... Tekst z truskawkami mnie rozwalił:laugh2:
U mnie łożysko też nisko , na przedniej ścianie i lekarz powiedział, że na tym etapie to nie jest nic niepokojącego, żeby się nie martwić i że najprawdopodobniej się samo podniesie. Sporo kobiet podobno tak ma.
 
reklama
Do góry