reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Dziewczyny gratulacje :)

Lili super zdjęcia :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dziewczyny wielkie gratulacje :)

Ivi nowo taka masz fotkę, że możesz być pewna że nic się nie zmieni :)

Lilith córa na pewno skacze z radości :) mała łaźnia rośnie :)

A mi coś apka szwankuje... musiałam pożyczyć od męża tel.. dlatego tez fotki nie pokaże ale jest tak słaba ze nawet nie ma czym się chwalić. .
Co najważniejsze wszystko jest w porządku :) w szyjce czysto a dzidzia tym razem spala :) nie mamy podanej juz dl a wagę, wiec chyba duży juz jest :) waży 133g a tydz temu miał 8,9cm (spr na wypisie).. ale rośnie jak trzeba i wyprzedza datę z om o 1 dzień :)
 
Aob to kawał chłopaka. Super, że wszystko dobrze. Co mówił na te krwawienia?

Nie wiem właśnie czy zdjeciacwidac bo coś wskoczyć nie chciały.
Znowu zero współpracy, jeszcze musiałam iść do WC bo pecherz za pełny heh..

Aob wymiaru juz w tym okresie się nie robi bo by był błędny. Mam dwa zdjęcia, synka i Cory i on ma pozycję zwinieta a ona jak widać jest wyprostowana..
 
Lilith, ale miałaś przeczucie! Gratuluję córeczki :)

Aob, super, że wszystko dobrze! Mi ostatnio w piątek też już nie zmierzyła, tylko powiedziała, że waga ok. 100g, to już całkiem spore nasze dzieci :D
 
Gratulacje dziewczyny :) bardzo się cieszę razem z wami :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
W tamtym roku na święta BN kolezanka z którą nie mam na co dzień kontaktu wstawiła zdjęcie chłopczyka kilku miesięcznego w przebraniu ..co się okazało to jej synek :D w jakim ja szoku byłam:D cała ciążę nic nie mówiła nikomu :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry