reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Hej dziewczyny ;) U mnie wszystko w porządku :) crl 5,70 cm, główka 2,04cm, przezierność 1,72mm, serducho 162/ min. Termin mi się przesunął z 21 na 18 :D , kość nosowa obecna , morfologia płodu prawidłowa, łożysko książkowe jak to pani dr mówi i przypuszcza, że będzie chłopak, ale jeszcze 100% nie może dać. Ogólnie to powiedzcie mi na jakiej podstawie tak może przypuszczać skoro fasola nie chciała pokazać co tam kryje :) i zdjęcie dorzucam :)
 

Załączniki

  • _DSC0125.JPG
    _DSC0125.JPG
    406,2 KB · Wyświetleń: 87
po pierwsze Zana gratuluję udanej wizyty :)

a teraz tak, ze swojej jestem bardzo zadowolona :) dzidzia pięknie rośnie CRL 56mm, NT 1,3mm, serducho 150/min, kość nosowa dobrze widoczna, przepływ w żyle w brzuszku prawidłowy coś tam jeszcze mierzyła i sprawdzała ale mówiła że wszystko prawidłowo wg zapisała mi tą wizytę w swoich papierach jako badanie prenatalne 1 trymestru. aaa i jeszcze stwierdziła, że coś między nogami sterczy to może syn ale to jeszcze nie pewne, że na następnej wizycie mi już powie. mam powtórzyć tsh bo ciut podwyższone. zaraz spróbuje dodać zdj
 
Gaga-gratuluje udanej wizyty! Mojej bratowej tez na prenatalnym gin powiedzial o czyms sterczacym a na kolejnej wizycie potwierdzil faceta :-D

Kejtii-podobno wysyp dzieci plci meskiej jest :-) u wiekszosci moich znajomych szykuje sie chlopak.
Kiedys ludzie wierzyli w to ze jak duzo chlopcow sie rodzi to wojna bedzie ;-)
 
reklama
Do góry