reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Tez to slyszalam i nawet można poczytać na innych wątkach, duzo chłopców.

Gaga maluch jest dogory nogami? Obrócił się do badania czy tylko zdjęcie tak?
 
Lilith sama nie wiem bo na tym monitorze podczas badania raz był tak a raz tak ona tam coś pstrykała i tak sie obracało
 
Dziewczyny super zdjęcia i gratulacje wizyt :D
Zana lekarze mają jeszcze jedna metodę jakichś kresek chyba jak dwie to niby chłop a jedna dziewczynka kiedyś ktoś mi o tym mówił ale co i jak dokładnie nie pamiętam ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Zana i Gaga gratulacje udanych wizyt i gratulacje chłopców
Ja po cichu licze na dziewczynke, normalnie czuję się strasznie, wysypało mnie i wogole brzuch i cała reszta strasznie mi się rozeszło po ciele..;p
AAA i od kilku dni czuje takie lekkie smyranie od czasu do czasu...;) już niedługo będą silniejsze kopniaczki;)
W poniedziałek po połudiu będę miała wizyte ale raczej płci mi nie powie
 
Jostyna suwaczka nie masz, który Ty tydzień jesteś?

Gaga jak jest maluch na odwrót to nie da się zmierzyć poprawnie NT. Musi być sam od siebie normalnie, profilowo na dole i wtedy wymiar się robi. U mnie był ten problem.
 
reklama
Do góry