reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Ja jutro mam wizytę, ciekawe czy w końcu i ja dostanę jakieś zdjęcie :-)
Priinceseczka nie martw się. Tarczyca jest groźna tylko gdy jest nieleczona :-) Ja w 5 tygodniu miałam 3,37 tsh a w zeszły czwartek przy lekach spadło dużo, bo do 0,53 ale Ft4 15. Wizytę u endo mam dopiero 4 maja, ale wcześniej wizyta i tak mogłaby nic nie dać,bo tym jak lek zadziałał wiadomo po 6 tygodniach. Napewno lekarz zapisze Ci tabletki i będziesz pod jego kontrolą. Najważniejsze to to, że będziesz się leczyć :-)
 
Ja juz po wizycie. Bardzo sympatyczna pani doktor. Uspokoila mnie, przepisala leki i kazala zrobic przeciwciala, tsh,ft4 i przyjsc za 5-6tygodni.
Zrobila usg, wyszlo delikatne zgrubienie powiedziala ze moze byc to poczatek Hashimoto (nie wiem jak to sie pisze) ale nie musi. Powiedziala ze z koncem ciazy moze to zaniknac. Takze jestem spokojniejsza:-)
 
reklama
A oto i ona(albo on) w całej okazałości. Pan doktor super. Wizyta długa wszystko mi pokazywał każda rękę i noge po kolei i te małe stopki widziałam!
Serduszko słyszałam 170/min
Krwiaka nie ma
Kręgosłup symetryczny no i ogólnie wszystko super za 2ttg prenatalne i pappa.
Ale się ciesze;)
 

Załączniki

  • DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    669,6 KB · Wyświetleń: 95
  • DSC_0006.jpg
    DSC_0006.jpg
    413,7 KB · Wyświetleń: 96
Do góry