reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Zanag gratuluje pozytywnie zdanego testu :-) najwazniejsze ze nie masz bialka w moczu. A jak Twoje cisnienie ?

Ewelinka synus cudowny, jak ladnie mu ta buzke widac

Moj mlodszy byl wiekszosc ciazy juz nisko glowka i musial ja miec do jakiejs kosci przyparta bo mial jedno uszko odgiete we drug strone, chyna ze dwa miesiace trwalo nim sie ulozylo tak jak drugie

Pozostalym dziewczynom gratuluje udanych wizyt, ja sie modle o lepsze samopoczucie i o to zebym nie musiala isc do szpitala, w czw mialam wizyte a od poatku podbrzusze boli szyjka kluje, momentami mam wrazenie ze maly ma juz glowke w pochwie ehhh jak tpleze jest ok jak wstane to gorzej, jak tylko bedzie ciut gorzej to jade prosto na izbe :(
 
reklama
Ewelinka - akrobata jak sie patrzy. Te dzieci sa tak mega gibkie ze hoho. Jak ja bylam na usg to bylo:"Prosze popatrzec na stopki, jakie sliczne dwie" - i nagle trach reka miedzy nimi. a mala dopiero co kciuka ssala.
 
ewelinka super ze wszystko ok, ale albo jestem jestem zmęczona juz albo slepa bo kurde nie mogę sie niczego dopatrzec na zdjeciu nawet buzi:sorry2:wstyd mi:)



Ja jak byłam w brzuchu to tez musialam byc niefortunnie ulozona bo porzez parę m-cy po urodzeniu paradowałam z przekrzywionym nochalem:D
A jak Arek wyskoczył na swiat, to neonatolog cos tam mi gadala ze ma wlasnie krzywy nos i on sie z czasem naprostuje, ale nie wiem o co jej chodzilo, bo my nie widzileismy tego, miał normalny od poczatku.
 
Ewelinka- jak ładnie nosek widać :-) Mój mały na USG połówkowym, tym drugim uzupełniającym też miał przy głowie obie rączki plus stópki, bo miał nóżki wyprostowane, hihi. Prawdziwi cyrkowcy. :laugh2:
 
reklama
Do góry