reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Zanag dobrze ze wszystko ok mimo to. :)
Ja też po wizycie - lekarz mnie opieprzyl że po co w ogóle w szpitalu byłam itd, jakaś masakra.
Ma szczęście ruchy czuje - fakt mocno Ale wiem że z nim wszystko dobrze
 
reklama
Zanag, super ze z maluszkiem w porządku i trzymam kciuki by sie okręcił :)

Misia, to chyba ktos podjął decyzje o przyjęciu do szpitala, a co miałaś robić skoro czułaś skurcze? Chyba lepiej jest zareagować i sprawdzić niż potem żałować...
 
zanag- dobrze, że wszystko ok. Mam nadzieję, że z płynami też będzie dobrze.

misia - a czemu opieprzył? lepiej pojechać i sprawdzić, niż nie pojechać i później żałować, gdyby tfu coś się działo.
 
Ja wczoraj miałam wizytę. Lena waży 1400g. Wody w normie. Łożysko ok. Ale za to szyjka skróciła się z 32mm na 22mm :(
Dostałam luteinę, l4 i nakaz leżenia. Kontrola szyjki za dwa tygodnie. Jeżeli nie będzie poprawy zakładamy pessar.
 
Po wizycie :) u nas ok, serduszko ładnie bije, USG nie robił poza sprawdzeniem wód (jak pisałam, w USG III trym wyszło na granicy)
Mam więcej pić, by przybyło wód płodowych i dostałam jakieś globulki na rozwijającą się infekcję (nawet jej nie zauważyłam).
Na twardniejący brzuch nie kazał mi brać No-spy. Szyjka ok. Dalej położenie pośladkowe :(

Teraz czekam na holter a potem zakupki, sasasa!
 
reklama
Do góry