reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Szok dziewczyny...nie chce mi się wierzyć z tą lekarką Elastico. Przecież te wszystkie wyniki a szczególnie ostatnie są potrzebne jakby się coś działo. Tak samo grupa krwi powinna być wpisana a nawet wpięty oryginał w książeczkę. Jak Hbs nie miałam, to w szpitalu mi zlecili. Ja powiem szczerze, że witaminy biorę te Femibion, bo miałam słabe wyniki krwi na początku i po jakiś dwóch miesiącach się unormowało ale nadal coś tam jest nie tak.Ale najgorzej to z moczem, ech
 
Ja glukozy po obciążeniu też jeszcze nie miałam. Tylko taką bez obciążenia.
Co wizytę mam badany mocz.
Poza tym robiłam duzo różnych badań.
 
No wiec tak, nie robię sobie jaj.
Mialam robione tylko te trzy badania + badanie 3D/4D + cytologia oczywiscie.
Do tego na kazdej wizycie robiła USG.
Owszem termin mam na styczeń, ale lekarz (nie ta moja super baba gin) stwierdził, że dziecko ciśnie się na świat. Mimo, ze szyjka cała, to główka jest bardzo nisko. Jak dla niego nie przetrzymamy wiecej niz 5 tygodni razem.

Ogólnie rzecz biorąc zauwazyłam, że moja ciąza to tylko i wyłącznie mointorowanie USG.
 
elastico - no to ja Ci powiem tak (tzn napiszę):
ZABIERAJ MANATKI I UCIEKAJ OD TEJ PANI DR !!! NIE ZASTANAWIAJ SIĘ DŁUŻEJ TYLKO IDŹ DO INNEGO LEKARZA, KOMPLET BADAŃ TO PODSTAWA DLA CIEBIE I MALEŃSTWA.
 
Anastazja - :)
Elastico - dla mnie dziwne jest to, że czytasz to forum, udzielasz sie, a tu dziewczyny piszą non stop o badaniach takich siakich i owakich. Nie przyszło Ci do głowy, że w zasadzie każda z nas ma robione non stop jakieś badania, skierowania, glukozy... Twoja lekarka to jakaś rzeczywiście dupa, że konflikt serologiczny masz a ona Cię tylko USG monitoruje. No bez jaj.
W pale mi się to nie mieści trochę.
No ale może się i tacy gdzies uchowali jak ta pożal się Boże pani doktor. Zmień ją natychmiast i to jeszcze w tym tygodniu, bo skoro Ci doktor powiedział, że za 5 tyg możesz urodzić to chociaz tą końcówkę wzorowo niech Ci ktoś poprowadzi.
 
reklama
no ale w karcie ciązy wpisuje się wyniki badań, ja ma na kazdą wizytę zrobić mocz i morfologię a na początku to miałam masę tych badań i teraz na koniec ciazy też będzie ta sama porcja. Ja od pierwszego gina uciekałam tylko dlatego że nie zrobił mi badania ginekologicznego a badania to samo się rozumie, ze są potrzebne.
Poza tym jak lekarka mówi spokojnie, ze dziecko urodzi się 5 tyg wcześniej i nic z tym nie robi???:szok: ja też miałam zagrożenie że szyjka nie wytrzyma i dostałam odpowiednie leki na to zeby wytrzymała i dziecko dostało sterydy na rozwój płucek gdyby czarny scenariusz się sprawdził
 
Do góry