reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

mojej siasiadki corka miala byc synem... i co :)

anisia niespodzianka :) i w jedna i druga zawsze by była :)

ja w pon mam wizyte...dzis sobie podjadę po wyniki krwi moczu i glukozy :)
 
reklama
Anisia,no to gratuluję synka :)
a co do pomyłek,zauważyłam że znacznie więcej jest pomyłek z dziewczynki na chłopca niż odwrotnie. od początku roku pośród moich znajomych były dwa takie przypadki i jeden z chłopca na dziewczynkę,ale w tym przypadku płeć była stwierdzona ok 14 tc,czyli bardzo wcześnie.miał być chłopiec,a na połówkowym wyszła dziewczynka.
 
Ja dziś już po wizycie. Zacznę od tego, że wyniki ginka pochwaliła i była w szoku, że są takie super i to bez żadnych witamin. Szyjka długaśna, twarda i zamknięta, wszystko cacy:) Ale najlepsze będzie teraz.....to CHŁOPIEC:))) Pomyliła się tamta babeczka na usg połówkowym, moja lekarka zrobiła usg kontrolne dziś i się mnie pyta czy płeć znam, na co ja do niej, że tak, że ma być dziewuszka no to ona tak patrzy na monitor, na mnie po czym się pyta: To jak oni pani to usg robili??? Ja w szoku, nie wiem co się dzieje i ona do mnie, że to jest na 200% chłopiec, po czym odwróciła monitor i pokazała dowód:)) Asteria no nie ma wyjścia musisz zmienić na liście mam styczniowych dane u mnie:) Szkoda, że nie widziałyście mojej miny jak się dowiedziałam:)) Ale i tak jestem szczęśliwa i się okropnie cieszę. Także będzie Kacperek:)

Anisia a to niespodzianka ale i tak gratuluje :-)
 
reklama
Do góry