reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

ja anielkaa ide 10 pazdziernika, wiec Twoje w gruncie rzeczy nie az tak daleko;-), ciesze sie, bo jest teraz w moim miescie, bo z mala to specjalnie do Oslo jechalam w 30 tyg i nie powiem mialam dosc a efekt dodatkowo byl lipny
 
reklama
kurcze, anielkaa tu jak w ogole chce usg to musze isc prywatnie, bo tylko polowkowe mam panstwowo.
zwykle kosztuje mnie z wizyta u gin 600 koron / ale normalnie drozej jak sie w ciazy nie jest/, 3/4d mam za 1000 koron
 
anielka idź idź!! jak dla mnie super sprawa!!
jak poszłam na usg i Pani mi pokazała mojego synusia w 4D to mi łezki poleciały tak się wzruszyłam :)
moim zdaniem warto zainwestować... :) u mnie też sporo kosztowało.. bo 130e (ale coś tam mi ma Państwo zwrócić.. złożyłam papiery i czekam na odp.)
 
Dorota super i jaki duzy, ciekawe ile moj skarbek wazy i jaki duzy ale w listopadzie moze sie dowiem;/;/
alka cuuuudownie poprostu nic dodac nic ujac!:-)
ja tez chce takie, ale nawet nie wiem gdzie tu moglabym pojsc i ile by to kosztowalo mnie ehh beznadzieja:-(
 
I juz jestesmy ;-)
Wszystko dobrze, Mala rosnie (gin potwierdza, ze w 99% Dziewczynka- nic nie dynda ;-)) i ma juz ok.750g :-).
Szyjka macicy w porzadku, badania super.
Nastepna wizyta za 4 tygodnie :-)
 
reklama
Do góry