reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Sarat, nie martw się, takie zapalenia są łatwe do wyleczenia.
Pola my zawsze boimy się na zapas, a tu, widzisz, nie było potrzeby :)

Ja po wizycie, po której jestem wniebowzięta, bo dzidziolek pomierzony, podpatrzony z każdej strony zważony - 543g :happy: Ale czuję niedosyt, bo dzidzia siedzi sobie na dupce ze złączonymi nóżkami i nijak nie można tam zajrzeć :no: Na razie ułożenie jak miałam Mateusza do porodu - facowo to miednicowe a normalnie to dupka na dole a główka u góry :baffled: W sumie tego się spodziewałam, bo kopniaczki czuję u dołu, identycznie jak z Mateuszkiem a przy pępku i tylko z jednej strony wypychania. No nic, najważniejsze, że z dzidzią i ze mną wszystko jest idealnie. A kręciło się maleństwo, że co ginka zaczęła się wpatrywać w narządy to ono, hyc, na boczek i tak ciągle. Ale było super :rofl2: Następna wizyta za trzy tygodnie więc znów podejrzymy, może wtedy się wyjaśni.
Pozdrawiam i dziękuję za kciukasy :tak:
 
ch_aga super, że jesteś taka zadowolona po wizycie i że wszystko jest ok :) To chyba będzie mała wstydnisia i nie rozkłada nóg na zawołanie - powinnaś być dumna hihi bo mój synuś wywala się do usg tak, że mi wstyd za niego ;) w sumie Matiemu przydałaby się siostrzyczka, ale jak będzie miał brata to też fajnie :)

Pola dzielna z Ciebie kobietka, bo ja chyba bym uciekła z fotela :p
 
ch_aga uu rosnie :-D nastepnym razem zobaczysz co masz;-) nie martw sie moje dzieci tez sa takie anty do pokazywania

Pola to dobrze, ze poszlo "gladko"

sarat bierz zelazo, lecz zapalenie i wyjdziesz szybko i z jednego i z drugiego:-)

Vileyka co u Ciebie?

ja po wczorajszym sprawdzaniu bejbika u gin. Maly oczywiscie odwrocil sie dupskiem do calego swiata i tyle bylo z ogladania buzki. Glowka w dole milo ma sobie poduszke z mojego pecherza. Wazy kolo 600 gram. Szyja dluga i zamknieta. No i oczywiscie wyszlam na wariatke, bo nikt w karierze mojej gin nie sprawdzal sobie w ciazy szyjki tylko ja. Sie smiala, bo przypomniala sobie moje obawy sprzed roku.
Swoja droga powiedziala, ze jak za pierwszym razem urodzilam w terminie i moja szyjka byla mocna i szczelna to przy kolejnej ciazy od strony szyjki nie powinno byc zadnych problemow typu skracanie i otwieranie.
 
reklama
poleguje sobie:D oczywiście młoda jest upierdliwa jak cholera a to jeść a to siusiu, no ale od poniedziałku ciągle leżymy na kanapie i oglądamy bajki przez cały dzień:]
 
Do góry