reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Troche mnie to przeraza bo nawet malowac sie porzadnie nie umiem i boje sie ze wychowa mi sie babochlop emo obrazony na caly swiat na wzor mamuski ale trudno natura tak wymyslila wiec wie co robi;) Zreszta stary powtarza ze u kazdego zucha pierwsza dziewucha i juz widzi ja na motocyklu albo w sportowym autku- potomek musi dzielic pasje z rodzicami ;p nawet te mało kobiece. I bylam pewna na 100 ze chlopak kurcze niespodzianka ;)
 
oceanica gratulacje... a zamiast doszukiwać się negatywów ciesz sie z córeczki - napewno sobie poradzicie i będziesz wspaniałą mamą, która wychowa wspaniałą córcie - staraj się - mój synuś musi mieć fajne koleżanki ;)
 
Macie rację jakoś to będzie ;) Fajnie ze prawidłowo się rozwija bo w poniedzialek bylam na usg gdzie za przeproszeniem pindulinda powiedziala mi ze jest za male i nawet nie widzi serca ( Vileyka inflancka) wiec sie strasznie zdenerwowalam i poszlam na drugie w tym samym tygodniu. Moze i nic zlego nie miala na mysli ale takich rzeczy nie mowi sie przyszlej mamusi panikarze, bo mialam 3 dni wyjete z życiorysu. Mega sie zdenerwowalam i mimo ze czulam ruchy to i tak uslyszenie ze dziecko jest za male nic nie bedzie oceniac nie jest mile ;(
 
reklama
Do góry