reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

Dzięki dziewczyny :-) Mi się momentalnie podniosło ciśnienie i pewnie bym się kłóciła, ale mój M powiedział, że przeżyjemy i mam się nie denerwować niepotrzebnie ;-)Ale niesmak pozostał, bo też pierwsze co mi przyszło na myśl to to, że przekładanie wizyt było celowe.

Moja koleżanka starała się o ciążę i chodziła do specjalisty, który kasował 100 zł za każdą wizytę. Zaczęła w grudniu a od stycznia podnieśli cenę z 100zł do 200zł. Zanim zdążyła się zapytać o zmianę kwoty pani w recepcji powiadomiła ją, że miała szczęście, że zaczęła w grudniu bo dzięki temu zostaje przy starym cenniku.
Można inaczej? Można
 
reklama
Gratuluję Wam dziewczynki córeczek i syneczków:-):-)
Ja idę we środę na Usg, i mam nadzieję że w końcu dowiem się kogo w sobie noszę , bo raz jest chłopaczek a ostatnio dziewczynka, tak więc myślę ze teraz na 100% mi doktor powie.
 
Witam wszystkich,
ja mam USG w piątek i już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że wszystko z dzidzią w porządku, no i oczywiście chciałabym już poznać czy będzie pierwszy synek czy druga córeczka.
Mąż chciałby synka a córka siostrę, więc jak się już dowiem to któreś z nich będzie się cieszyło trochę bardziej. Ja staram się nie nastawiać. I tak będę się cieszyła czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.
Pozdrawiam.
 
Ja już po połowkowym, w/g usg ciąża starsza, bo 19w3d, ale lekarz kazal mi sie trzymać terminu w/g OM
Wszystko ok, płeć na 100% dziewczynka
 
Witam! Ja dopiero znalazłam czas aby coś popisać... maluszek świetnie się sprawuje, wszystko jest w porządku.
i okazało się że to chłopaczek ! :-)

jutro wstawię zdjęcie z USG :)
 
reklama
Melduje sie szybko bo mam chwile, jestem po usg bedzie druga córcia, nie widze entuzjazmu w oczach męża:p
wazy poł kilo i ma sie dobrze fajnie fika, wkleje pozniej filmik:-)
niestety łożysko na przedniej ścianie częściowo schodzce ku szyjce, niby na 90% pojdzie w góre zobaczymy:):)
buziole:):) I'm happyy :-)
 
Do góry