reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
niuniaaa19 ja bym jednak jechala jak najszybciej do szpitala a w miedzy czasie probowala sie nadal kontaktowac z lekarzem. Tzrymam za Was kciuki.
 
Czy któraś z Was badała hormony tarczycy? Mi kazał to zrobić na jutro - mam trochę zaniżone Ft4 i też jestem ciekawa co na to powie.

icarium ja miałam robiony hormon tarczycy 2 razy. Nigdy wcześniej nie miałam robionych tych badań. Ale na 1 wizycie jak mnie gin zobaczył ( znaczy moją dużą niedowagę) to od razy mi zlecił badania. TSH na pierwszym wyszło w normie ale niskie (norma o0.25- 5) a ja miałam 0,75. a w zeszłym miesiącu już dobrze 1,77 :-D

dziewczyny cos jest nie tak :( wstalam rano( dzis i wczoraj) i zauwazylam na bieliznie krew teraz zalozylam podpaske ale w dzien nie leci tylko w nocy..
dzwonilam wczoraj do lekarza ale nie odbieralal moze dzis sprobuje:( martwie sie...

jedź do szpitala !!!!!!!!!!!!!
 
dziewczyny gratuluje udanych wizyt :-)

niunia - ja nie się nad czym zastanawiać, tylko się zbieraj i jedź do szpitala, bez obrazy ale jak telefonicznie Twój ginekolog chce ustalić jaka jest przyczyna plamienia :confused:
 
Niuniaaa trzymaj się kochana, na pewno okaże się że jest wszystko w porządku :wink:

aga2323 gratuluję chłopczyka. A imię Daniel też mi się podoba :)
 
niunia trzymam kciuki za was..moze łozysko przoduje??wtedy kolezanka krwawiła..ale przestala..i lozysko tez sie unioslo..pewnie zatrzymajaj cie na obserwacji..

Gratuluje dobrych nowinek z wizyt:)
 
reklama
Do góry