reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

Witajcie ja jestem po badaniu pelna w chmurach:)
Mam zdrowiutka niunke, tylko niestety poraz kolejny krzywo sie ulozyla. I pani doktor stwierdzila ze to moze byc dziewczynka ale nie jest pewna. Powiedzila ze wszystkie dzieci wygladaja jak panienki, dopiero pozniej moze sie pokazac element.
Wygralam zaklad moj M i cala rodzina mi mowila ze bedzie chlopiec bo tak wyladnialam i wogole a tu co?! Zgrzewke mleka wygralam lal!!!

Nastepne usg za 3tyg i wtedy na 100% bede pewna...

Pozdrawiam dziewczeta!!!
 
reklama
Wróciłam z przedszkola

Impreza jak się patrzy ...80 % matek w ciązy więc od razu temety: a do kogo chodzisz, a kiedy termin itp itd :-D:-D:-D

niunia to leżycie i odpoczywacie :tak::tak:
 
Hej Kobietki:) Ja jestem juz po USg połówkowym! Na 100% chlopak jak sie patrzy:) Radiolog powiedział, ze wszytsko okej. Ponadto okazalo sie dzidzia jest gleboko osadzona i poki co nie bede miala brzucha jak na ten okres ciazy... w sumie to chyba dobrze.. Ciesze sie jak nie wiem, ze wszytsko dobrze z małym i wsyztskim mamusikom zycze takich samych wynikow badan!!!

Super gratuluje synka! No i z mega brzuchem nie bedziesz miec jak na razie klopoyu ;-)

Ale wątróbki w ciąży lepiej nie jeść, zawiera zbyt dużą dawkę witaminy A i może zaszkodzić dzidziusiowi :tak:

Poza tym watrobka moze miec rozne toksyny i metale ciezkie. W koncu watroba oczyszcza organizm.

witam dziewczyny!ja wczoraj mialam usg polowkowe, dzidzia jest zdrowiutka i jest chlopczykiem!!bardzo sie ciesze, ze bede miala parke.Juz wybralismy imie tzn.ja to zrobilam, gdyz maz wybieral dla coreczki. bedzie Daniel. Gratuluje innym dziewczynom a za reszte trzymam kciuki.

O nastepny chlopczyk, super :-)

wróciłam od lekarza i muszę leżeć do końca ciąży mogę tylko wstawać do toalety nie wolno mi nic wychodzić na spacery w taka pogoda ani nic lekarz powiedział; ze na razie około miesiąca muszę leżeć jeżeli krwawienia nie ustana to połozy nas do szpitala do końca ciąży:(

Kurcze szkoda ze tak sie porobilo no ale coz, trzeba dla maluszka sie przemeczyc. Bede trzymac kciuki zeby ustalo to krwawienie. Badz dobrej mysli!

Witajcie ja jestem po badaniu pelna w chmurach:)
Mam zdrowiutka niunke, tylko niestety poraz kolejny krzywo sie ulozyla. I pani doktor stwierdzila ze to moze byc dziewczynka ale nie jest pewna. Powiedzila ze wszystkie dzieci wygladaja jak panienki, dopiero pozniej moze sie pokazac element.
Wygralam zaklad moj M i cala rodzina mi mowila ze bedzie chlopiec bo tak wyladnialam i wogole a tu co?! Zgrzewke mleka wygralam lal!!!

Nastepne usg za 3tyg i wtedy na 100% bede pewna...

Pozdrawiam dziewczeta!!!

To fajnie ze wszystko wporzadku z dzidzia. Ale to w koncu powiedziala ci lekarka ze dziewczynka bedzie?

Ja dzisiaj sie wybieram do lekarza na 16 ale polowkowe to dopiero 6 czerwca.
 
werka gratuluje dziewuszki :-) zwłaszcza jeśli sobie ją wyśniłaś :-) Dużo masz tych USG!!zazdroszcze...:-(

No i widać że się wyrównuje, teraz to już chyba pół na pół dziewuszki z chłopaczkami

niunia leżenie nie jest złe, byle mieć laptopa i pilota w ręce :-) albo książke może jeszcze
 
WerkaMirek gratuluje przynajmiej ty masz powod do radosci po wizycie u lekarza..


Niunia nie do konca:( ja na usg chodze co 3tyg a czasem dwa razy w mies. Poniewaz corka mojego M ma wade serca i mojego M siostra. A do tego ja jestem nosicielem choroby genetycznej hemofilia. Grozi mi nawet smierc przy porodzie, moja ciaza to wyzwanie. Ale staram sie cieszyc z najdrobniejszych szczegolow ze dzidzia sie rusza kopie i macha do mnie raczka na usg:)
 
ciesz sie ze w szpitalu nie musisz lezec. w domu jakos wytrzymasz. a na spacery jeszcze bedziesz chodzila.
 
reklama
Do góry