reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
wróciłam od lekarza i muszę leżeć do końca ciąży mogę tylko wstawać do toalety nie wolno mi nic wychodzić na spacery w taka pogoda ani nic lekarz powiedział; ze na razie około miesiąca muszę leżeć jeżeli krwawienia nie ustana to połozy nas do szpitala do końca ciąży:(
 
no mam taka nadzieje ze wszystko minie pogoda taka sliczna a my musismmy lezec na szczescie wzielam laptopa do lozka i po pisze z wami na forum
 
zastrzyki dostalam bedzie codzinnie pielegniarka przychodzila raz dziennie rano ale za cholere nie moge rozczytac co to za zastrzyki tak tu na bazgral
 
Trzymam kciuki za Ciebie Niunia! Może to kaprogest? A powiedział jaka jest przyczyna? Coś nie tak z łożyskiem?
 
reklama
tak objaw lozyska przodujacego..tu jest tak na smarowane ze ja nie moge rozszyfrowac co tam pisze on mi mowil ale z tych nerwow mi wylecialo
 
Do góry