reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

noo biore witaminy ale zadnego zaleza ani nic lekarz mi nie zapisal.. ja to nawet herbatki malinowej nie moge sie napic bo smakuje mi spalonym miesem ale to chyba raczej normlne w ciazy ze mamy takie smaki
 
reklama
noo biore witaminy ale zadnego zaleza ani nic lekarz mi nie zapisal.. ja to nawet herbatki malinowej nie moge sie napic bo smakuje mi spalonym miesem ale to chyba raczej normlne w ciazy ze mamy takie smaki

to kup sobie bez recepty biofer folic...
wyniki mam jeszcze gorsze od Twoich i lekarka też mówiła by nie panikowac...
ja byłam strasznie osłabiona,wręcz mdlałam...
najpierw łykałam sorbifer(na recepte),teraz jak hemoglobina i hematokryt podskoczyły(ale dalej mam poniżej normy),to łykam ten biofer...

jak nie dajesz rady sie zmusić do jedzonka,to polecam ten biofer:)
 
Dziewczyny miałam dzisiaj wizytę i okazało się,że nosze w sobie córeczkę :-D Jakie było moje zdziwienie, bo miałam przeczucie, że to chłopak i ostatnio pani mi mówiła,że stawia na chlopaka, bo coś tam sterczy miedzy nogami. No ale mowiła,że to równie dobrze wargi sromowe u dziewczynki. Jestem szczęsliwa i babcie przede wszystkim bo wnuczka ma być :-) Dziadek jakoś na wnuka liczy ale też sie cieszy :-)

Okazalo się,że ja mam malą niedokrwistośc i lekarka dała m i listę rzeczy które mają żelazo, które mam jeść:
płatki zbożowe, pieczywo ciemne, pieczywo graham, chleb żytni pełnoziarnisty, suszone śliwki, suszone figi, rodzynki, polędwica wolowa, zając, salami, wątróbka, nerki, kaszanka, małże, sardynki, łosoś, buraki, szpinak, pietruszka (korzeń), kakao, czekolada, migdały, orzechy pistacjowe, orzechy ziemne. Oczywiście jak jest napisane, że śliwki suszone, to nie znaczy,że kilogram, Wszystko z głową, tak mówi moja gin.
Pamietajcie,że wchłanianie żelaza ułatwia witamina C, soki owocowe, obecnośc mięsa w posiłku. Utrudnia natomiast kawa, herbata, napoje typu cola, mleko, produkty bogate w błonnik.

Mam nadzieję,ze pomogłam a propo tego żelaza :-)

Pozdrawiam Was Mamuśki serdecznie :-)
 
reklama
Do góry