reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
mysle o tej przeziernosci jeszcze, skoro moja dzidzia laie sie pod wzgledem "wzrostu i wieku" do wymogow to nie wiem co te lekarz mruczal, nie mniej teraz jest wszystko ok! i tego sie bede trzymac!

Anulka - gratulacje!
 
Dziewczyny moja lekarz to w ogóle nic prawie nie mowi!!
Dzis sie poryczala z tego powodu!!!:-(
jestem w 11 ty ciazy dopiero jeden raz mialam robione badania krwi jak podczas plamienia bylam w szpitalu w lutym, a na dodatek nie mam jeszcze założonej karty ciazy. nie chce panikowac ,ale marwie sie czy warto do niej chodzic!!
Znam ja dobrze prowadzi wiele ciąz w tym moich znajomych, ale ja potrzebuje wiecej, bo wcią czuje sie niepewnie:-(
a kolejna wizyte mam dopiero na 28 kwiecien!!!:szok:
 
Dziewczyny moja lekarz to w ogóle nic prawie nie mowi!!
Dzis sie poryczala z tego powodu!!!:-(
jestem w 11 ty ciazy dopiero jeden raz mialam robione badania krwi jak podczas plamienia bylam w szpitalu w lutym, a na dodatek nie mam jeszcze założonej karty ciazy. nie chce panikowac ,ale marwie sie czy warto do niej chodzic!!
Znam ja dobrze prowadzi wiele ciąz w tym moich znajomych, ale ja potrzebuje wiecej, bo wcią czuje sie niepewnie:-(
a kolejna wizyte mam dopiero na 28 kwiecien!!!:szok:

Kochana moja zmieniaj lekarza i to migiem, ja bym tak zrobiła soryy ze tak pisze ale walnieta ginka :wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny :-)

Odebrałam dzis wyniki z przesiewu krwi i wszystko dobrze :-)

Padnięta jestem bo dziś cały dzień w prodróży, wniosek o kredyt podpisany.. czekamy na decyzję.. proszę o pozytywne fluidki :-)

anulka supcio filmik :-) Ja też nagram następną wizytę :)
Dobranoc :*
 
reklama
jestem w 11 ty ciazy dopiero jeden raz mialam robione badania krwi jak podczas plamienia bylam w szpitalu w lutym, a na dodatek nie mam jeszcze założonej karty ciazy. nie chce panikowac ,ale marwie sie czy warto do niej chodzic!!

a kolejna wizyte mam dopiero na 28 kwiecien!!!:szok:
poczekaj,na pewno założy,przeciez to podstawowy dokument każdej ciężarnej....może czeka aż zacznie sie II trymestr i wtedy Ci założy?? czasami lekarze podchodza do tego po "książkowemu" i może jak dziecko nazywane jest już płodem to wtedy uważają ze można założyć karte?
na pewno Ci założy....
ja jestem w 11tc i miałam też raz robioną krew,mocz i wczoraj po wizycie dostalam skierowanie na nowe badania.
 
Do góry