reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

A dzidziol mial 88mm i chyba glownie z tego pomiaru i pomiaru glowki wyszlo wczoraj dokladnie 14tydz6dni, ale moze cos jeszcze brali pod uwage, ale dla mnie to czarna magia:-) Kosc nosowa tez zmierzyli, tylko na normach sie nie znam, a na przeziernosc to jak wspomnialam bylo za pozno... Aaa serdunio bilo 156/min
ale wielkie bobo fajnie.....
chciałam Ci powiedzieć że ani mi sie wasz nas opuszczać,widniejesz na naszej liście,jakby co moge zmienić datę porodu na wrzesień - ale i tak przynależysz do października:p
coś czuje,ze same chłopoki bedą na forum..... albo w tym okresie same fiutki widać....bo dziewuszka tylko jenda jak na razie:/

ja brałam kwas chyba rok przed zajściem w ciąże

ja też rok :D

ja dowiedzialam sie w 10 tc wg OM ze jestem w ciazy i tez nie brałam kwasu bo niby skad mialam wiedziec...a kwas dużą role odgrywa jeśli się go bierze już na 3 miesiace przed zajsciem w ciaze...
Anulka największą rolę ogrywa jak sie go bierze na początku ciązy:) dlatego warto sobie go "zarzucać" jak sie współżyje po katolicku i czeka na wpadkę:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to jeszcze fotke wkleje mojego zolnierzyka, bo chyba salutuje na tym gornym zdjeciu;-)
I dzieki lilou, z wlasnej nieprzymuszonej woli sie nie wypisze, a ewentualna date to zmienie juz po konsultacjach ze swoja ginka:tak:

Aha i ja jakis rok temu robilam sobie szczegolowe wyniki badan krwi i mialam poziom kwasu foliowego w normie bez brania zadnych tabletek, ale wiadomo ze w ciazy lepiej dmuchac na zimne i tez sie juz wczesniej wspomagalam troche, chociaz nieregularnie...

No a to nasz junior:
 

Załączniki

  • 30.03.2011.jpg
    30.03.2011.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 60
zupka jaaaki bobo supcio :-) Mój też jest taki człowieczek, nóżki i rączki duże .. ale twój się super ułożył.. wszystko widać :-):-)

moje nast. usg - 12.04 będę wtedy w 16tc według USG. Wtedy to dopiero bobo będzie :-) i płeć mam nadzieję poznać :-)
 
Gratuluje!!! i zazdroszcze (ale tak zdrowo) :). Ja za namową wczoraj umówiłam się na poniedziałek na usg genetyczne. Mam pietra (i nie tylko ja bo mój chłopak też - jednak wrażliwa bestia:) ) jak nigdy....przypominam sobie wszystkie zespoły, syndromy, zdjęcia...nie wiem jak wytrzymam ale wytrzymam:). A tak trochę przy okazji do kiedy jecie kwas foliowy i w razie czego można popijać coś ziołowego co nie zaszkodzi małemu/małej na uspokojenie :D ?

ja we wtorek ide i tez juz sie boje ...
co do kwasu to najlepiej brac 3 miesiace przed i do konca 3 miesiaca ciazy
moze meliska ?? :)

Kingolinka dobrze ze dobrze wszystko :)

ja tez jem kwas, ale ponoc nie musze juz. od dzis lykam tez zelazo

a czemu zelazo juz ?? mialas za malo ?? ja to mam nadzieje , ze nie bede musiala lykac , bo ono powoduje zatwardzenia , a ja i tak juz bez tego sie mecze jak cholera :/

Kingolinka, gratki! Przyjemniejszej wiadomosci dla mamusi byc nie moze:tak:

A ja tez juz po wizycie, fotki wrzuce jak zgram na kompa a rano nie mam duzo czasu, bo core do przedszkola wysylam...
No i wyglada ze z dzidziolkiem wszystko w porzadku, chociaz nie udalo sie przeziernosci zmierzyc, a wszystko dlatego ze juz za pozno(!!!)
Ciagle jestem w szoku, bo sie okazalo ze nasz maluch wlasnie dzisiaj konczy 15 tydzien(!!!) Czyli nie ma juz szans na porod w pazdzierniku:tak: ( ale mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie stad:sorry:)

Narazie suwaka nie zmieniam, czekam na wizyte u ginki 20 kwietnia, ale faktycznie wiadomosc musze przetrawic jeszcze;-)

Aaa, no i wg wstepnych obserwacji, to bedzie chlopiec, ale wiadomo ze jeszcze nie ma sie co w 100% nastawiac;-)

W kazdym razie mimo wszystko czuje ulge i cudnie bylo poogladac sobie dziobaka:-)

sliczna dzidzia :) i jaka duza juz
oczywiscie , ze zostan z nami !! przeciez te dziewczyny co sa na koncowce pazdziernika tez moga sie nie zalapac i urodzic w listopadzie
nigdy nic nie wiadomo :)


kwas się ćpa do końca ciąży bo jest odpowiedzialny za prawidłowy rozwój układu nerwowego tylko najpierw solo a potem jest w każdej multiwitaminie dla ciężarnych

no wlasnie , ale co jak sie nie bierze witamin ?? kurka juz sama nie wiem co robic ?? sprowadzac te witaminy z Pl czy wedlug Francuzow nie jesc nic ? same dylematy ...
 
pryzybela i Kingolinka gratulki dzidziuniów!! :-)

Pryzybela to tak jak ja z tym terminem.. mam na 22.09 według USG a teraz jestem w końcu 14tc.. ale i tak zostaję przy październiku :tak::-)
 
reklama
Do góry