reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

gratuluje wszystkim dziewczynom,same dobre wiadomosci oby dobra passa trwala dalej....:-) widze ze od pn znowu zaczynamy maraton ,nikitka pn, asionek wt a ja sr... oby wszystko bylo dobrze, skrycie licze ze moze poznam plec,i ze w koncu da sie zrobic pomiary i okreslic dokladny wiek ciazy;-) moze zblizy sie troche do terminu z OM:-)
 
reklama
20110401057.jpg Taki maluszek wczoraj wariowal na usg :-)
gratuluje wszystkim dziewczynom,same dobre wiadomosci oby dobra passa trwala dalej....:-) widze ze od pn znowu zaczynamy maraton ,nikitka pn, asionek wt a ja sr... oby wszystko bylo dobrze, skrycie licze ze moze poznam plec,i ze w koncu da sie zrobic pomiary i okreslic dokladny wiek ciazy;-) moze zblizy sie troche do terminu z OM:-)

Nie martw sie ja znowu nie wiem jaki jest wiek ciazy :-) Czyli trzymam sie suwaczka na razie. Wczoraj przez moje wczesniejsze plamienia lekarzowi chodzilo tylko o sprawdzenie czy serduszko bije i czy dzidzius sie rozwija wiec nie zmierzyl go.
 
Zobacz załącznik 341715 Taki maluszek wczoraj wariowal na usg :-)

Nie martw sie ja znowu nie wiem jaki jest wiek ciazy :-) Czyli trzymam sie suwaczka na razie. Wczoraj przez moje wczesniejsze plamienia lekarzowi chodzilo tylko o sprawdzenie czy serduszko bije i czy dzidzius sie rozwija wiec nie zmierzyl go.

śliczny bobas, mam nadzieje że wszystko będzie ok, a bierzesz jakies leki na podtrzymaniu prowizorycznie po poprzednim poronieniu??
 
cześć dziewczyny
ja po wizycie na genetycznym usg jestem bardzo zadowolona, widziałam dzidize już taki zarys bo wczesniej to takie nieregularne plamy były. Widać raczki, nóżki, brzuszek, Już jestem zakochana w tym maluszku

 
Hej dziewczynki ja juz po wizycie wszystko ok. Dzidzius wymachiwal raczkami i nozkami i wogole podskakiwal sobie :D maz byl w szoku ze taki duzy juz i ze sie rusza :) Za 2 tyg genetyczne ale sprawdzil dzis przeziernosc bo jutro jest pelne 11 tyg i jest 1.5 wiec super :) jutro wkleje zdjecie bo pisze teraz z komorki.Nie chcialo mi sie uruchamiac komputera juz.

sliczna dzidzia :) no i super , ze jest wszystko dobrze !!

nie jest dopochwowe, dziecko jest juz na tyle duze ze mozna spokojnie zobaczyc wszystko przez powloki brzuszne

Asionek nie mam pojecia na jakiej podstawie lekarz kazal brac zelazo, czy chodzi o wyniki, czy mowia tak kazdej ciezarnej tu. uwazam jednak ze to dobry pomysl, bo miesa wcale nie jem

a no to inna bajka :)
ja sie boje zelaza ze wzgledu na zaparcia :(( juz wole miecho jesc :))

gratuluje wszystkim dziewczynom,same dobre wiadomosci oby dobra passa trwala dalej....:-) widze ze od pn znowu zaczynamy maraton ,nikitka pn, asionek wt a ja sr... oby wszystko bylo dobrze, skrycie licze ze moze poznam plec,i ze w koncu da sie zrobic pomiary i okreslic dokladny wiek ciazy;-) moze zblizy sie troche do terminu z OM:-)

oj tak nastepny tyg. to same wizyty wazne beda :) za nas wszystkie mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!

cześć dziewczyny
ja po wizycie na genetycznym usg jestem bardzo zadowolona, widziałam dzidize już taki zarys bo wczesniej to takie nieregularne plamy były. Widać raczki, nóżki, brzuszek, Już jestem zakochana w tym maluszku]

super , ze z dzidziusiem wszystko dobrze :))

ps. jeszcze raz prosba mala o wklejenie suwaczka w sygnature ( w regulaminie naszego forum jest ladnie napisane jak to zrobic ) , bo w poscie to troche lipa jest
 
Dziewczyny, ciesze sie ze kolejne wizyty przebiegaja pomyslnie:-), oby tak dalej, bo widze ze czeka nas kolejny wizytowy tydzien, wiec powodzenia!!!!!!:tak:
 
reklama
ja też mam we wtorek godzine później po Asionek....moze jeszcze godziny piszcie,zeby było wiedzieć od kiedy trzymać kciuki, ja mam 10:45
 
Do góry