reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
monika badz dobrej mysli. moze to faktycznie lepsze rozwiazanie niz cc? czy juz sie nastawilas ze nie chcesz sn? najgorsza to ta nagla zmiana decyzji. najwazniejsze ze maluch zdrowy, teraz tylko bezpiecznie go wydostac na swiat...
 
milka - jak narazie to lekarz mi wrozy szybki porod, ale wole sie zdystansowac do takich obietnic:-) ze niby poczekamy na pelne rozwarcie i przy ostatnim "podejsciu" wlaczy odkurzacz. Lekarz pod 50-tke , pewnie odebral juz setki porodow, musze mu zaufac

ale bardziej mnie wkurzyl moj maz, ktory jakis bladawy wyszedl i stwierdzil,ze on nie moze patrzec jak ja cierpie(podczas gmyrania widzial mnie chyba pierwszy raz lekko zwijajaca sie z bolu) ,ze on "wolalby poczekac na zew jak bede rodzila" ... wiem ,ze on jest bardzo miekki wogole jak widzi krew i jak w tv czasami jakas scena z porodem to robi sie blado-zielony, no ale sama nie chce!!!

herbata - wg mnie sn jest duzo lepszy, nie chce operacji i dlugo dochodzic do siebie! ale to chyba taki szok, bo bylam juz nastawiona na cc a tu nagly zwrot sytuacji :-)

fajnie,ze maluch nie bedzie za duzy, latwiej bedzie go wypchac czy tez "wyssac":-D ten lekarz stwierdzil,ze jak sie je duzo slodyczy to sie wielkie dzieci rodza, ale delikatnie moja wage skrytykowal - na co mu w duchu pokazalam "srodkowy palec", hehehe
 
Ostatnia edycja:
jasne, slodycze... sra ta ta ta. ja wpierniczam od pierwszych tygodni jak swinia wszystko co slodkie i mala wazy 3 kg...
 
Ostatnia edycja:
ja tez nie unikam slodyczy :) ostatnio chyba ze zmeczenia mnie ciagnie na czekolade itp moim zdaniem kazdy lekarz ma swoje poglady i tyle, a waga dziecka to sprawa indywidualna! mnie to po prostu smieszy czasami, te rozbierznosci w opiniach:-)
 
No pewno! Nie ma co brac do siebie pewnych uwag :) Waże tyle, bo tyle waże i fakundo ! Ja też dużo przytyłam bo 20 kg ale zapre poślady i zrzuce, może mały troszke wyssie. Nie takie rzeczy sie robiło w życiu :-) A co do porodu SN to zawsze lepsze rozwiązanie niż CC. Też bym sie troszke vacuum bała, ale gość pewnie się zna dobrze, wie co mówi, więc bedzie wporząsiu :tak:
 
mileczka - a jak dodac do tego bledy maszyny w mierzeniu/wazeniu... eh, niech spadaja na drzewo:-) poczekam jeszcze z tydzien i o ile maluch nie wylezie wczesniej to zaczne testowac "sposoby":laugh2:
 
reklama
tu podobno juz nie stosuje sie kleszczy, ale ten imukuppi - owszem :-) ja nie wiem ile waze na dzien dzisiejszy, bo waga jest gdzies w jakims pudelku upchana:-) zyje w blogiej nieswiadomosci, ale 2 tyg temu bylo +17
 
Do góry