reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

u mnie też w szpitalu indywidualnie podchodzą do wywoływania porodu :tak: czasem 3 dni po terminie czasem 7 :tak: w zależności od wielkości dziecka :-)
 
reklama
Magda to dobrze, przynajmniej wiesz na czym stoisz! pewnie juz nie mozesz sie doczekac 20.10

Mileczka chyba ok ze wszystko zamkniete? nie ma co sie spieszyc...:) a dzidziol dobrze wazy, nie zaden klocek ;-)
 
u nas też, dlatgo 28go jak dzidziuś będzie duży to w terminie mam się zgłosić.

gratuluję udanych wizyt, mileczka uważaj na to ciśnienie! Magda dzieciaczki nie chcą już się pokazywać płciowo, ale orientacyjnie wiesz co będzie???
 
u nas też, dlatgo 28go jak dzidziuś będzie duży to w terminie mam się zgłosić.

gratuluję udanych wizyt, mileczka uważaj na to ciśnienie! Magda dzieciaczki nie chcą już się pokazywać płciowo, ale orientacyjnie wiesz co będzie???
Mój od samego początku do jeszcze tydzień temu za każdym razem świecił jajkami :-D
 
Ja też nie mam zdjęcia sisinki - jak to starsza mówi :-) ale pokazał w całej okazałości krocze i nie ma żadnych wątpliwości kto tam u mnie siedzi :-D
 
reklama
mileczka89 racja, od USG wszystko zalezy;-)
gosiane no ba, ja bym juz chciala
laugh.gif

Kingolinka to fajnie ;-) u Nas chyba ok tyg czekaja a czasem dluzej
Herbata nooo!! Ale wolalabym wczesniej;-) w kazdym razie 20.10 juz moze byc po, wiec mi czasu mniej zostalo hihi
laugh.gif

elifit wg USG z 33tc i mojej lekarki ktorej ufam, mam dziewczynke - zdjecie nawet dostalam i ponoc dziewuszka jest na 100% ale wczesniej chyba chlopak mial byc - inny lekarz wiec zobaczymy;-) najwazniejsze zeby bylo cale i zdrowe :tak: plec nie wazna dla Nas:tak:
 
Do góry