reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
No ja nie chcę Was straszyć ,ale w szpitalu większość kobiet to była po terminie, a personel się śmiał ,że w tym roku są leniwe dzieci bo większość po terminie się rodzi :-D

Nieee ja mam już dość łażenia z brzuchem
a tego nie zniose :-(


ja chcialam urodzic w urodziny Mojego, ale musialabym pare dni przenosci, wiec juz mi sie ten pomysl nie podoba

ja właś ie mam termin w swoje urodziny, ciekawe jak będzie :-D
oby prędzej :-p

Kasiadz twoj gin to palant jak mozna cos takiego pierworodce przed porodem!:szok:

no dokładnie, tylko straszy nie potrzebnie ...
znam pierworódki które pojechały do szpitala,
zrobiły "plum" i dziecko już było to nie jest powiedziane
że Kasiadz akurat bedzie ciężko bo jest "ciasna" debil ...

Wiecie może ile średnio dziecko przybiera na wadze w ciągu tygodnia? Bo mi Pani dr. mówiła że ok 500 g na tydzień... A mi zostały 4 tygodnie jakby nie patrzeć. Ale Pani dr powiedziała, że nie dam rady urodzić dziecka powyżej 4 kg SN, więc jeśli osiągnie wage powyżej 4 kg zrobimy cięcie :) "Gdyż w narodzinach nie chodzi o to by zamęczyć matkę i dziecko ale o to, by bezpiecznie obojga przeprowadzić przez poród".

Ty się aż tak nie ciesz :-p
Moja na początku słabo rosła, potem wydawałoby się żebędzie klocek
a teraz stanęła i nie jest wcale taka duża
a właśnie ponoć tak jest przeważnie że na końcu najwięcej dzidzia przybiera
Z Mileną miałam tak samo ...

Ja mam jutro wizytę, ciekawe co mi powie ...
pewnie że nic nie wskazuje na wcześniejszy poród :baffled:
co tu robić żeby już urodzić :-D
 
Monysia życzę Ci, żeby było inaczej niż przypuszczasz. Pójdziesz na badanie i okaże się, że już, już zaraz będzie poród.
Też mam dosyć dźwigania brzucha ale u mnie to troszkę inaczej sprawa się przedstawia. Też mam jutro wizytę i też jestem ciekawa "werdyktu". Najgorsze, że zaczęło mnie jużnosić i więcej chodzę niż leżę a jeszcze trochę czasu mi zostało.
 
ja tez jestem po wizycie u poloznej, zadnych rewelacji nie ma, maly lezy glowka w dol, ale w kanale jeszcze nie jest
na skargi ze kosc lonowa boli powiedziala ze dobrze bo przygotowuje sie do porodu
tetno szkraba dobre, moje cis niskie, waga w miesjcu od 2 tygodni a nawet schudlam pol kg
obstawia ze na poczatku pazdz powinno sie ruszyc ale na dwoje babka wrozyla, nigdy nic nie wiadomo

super , ze jest ok , maluszek dalej lezy glowka w dol :)
no i prognozy dobre juz niedlugo do pazdziernika :)

Cześć dziewczynki. Ja już pow wizycie w klinice. Jak sie ostatnio martwiłam że dziecko "małe" tak teraz dziubas waży już 3100 g. Nic nie wskazuje na wcześniejsze rozwiązanie wiec prawdopodobnie bedzie w terminie. Wiecie może ile średnio dziecko przybiera na wadze w ciągu tygodnia? Bo mi Pani dr. mówiła że ok 500 g na tydzień... A mi zostały 4 tygodnie jakby nie patrzeć. Ale Pani dr powiedziała, że nie dam rady urodzić dziecka powyżej 4 kg SN, więc jeśli osiągnie wage powyżej 4 kg zrobimy cięcie :) "Gdyż w narodzinach nie chodzi o to by zamęczyć matkę i dziecko ale o to, by bezpiecznie obojga przeprowadzić przez poród". Posłusznie kiwałam główką :-D
Ahhh i na wadze - 2kg ;]

wow niezle juz wazy :) no i fajnie , ze lekarka konkretna i nie pozwoli meczyc sie wam na porodowce jakby waga za duza byla :)
500g wydaje mi sie duzo ... ja czytalam , ze ok 200 , 250 g tyje na tydzien.. no , ale wiadomo kazde dziecko innaczej rosnie :)
 
Ja mam jutro wizytę, ciekawe co mi powie ...
pewnie że nic nie wskazuje na wcześniejszy poród :baffled:
co tu robić żeby już urodzić :-D

Też się boję przenosić! zwłaszcza że tu aż 12 dni po terminie czekają! Ja już bym mogła rodzić :-)

w ostatnim miesiącu dziecko przybiera średnio 250g na tydzień :tak: jestem ciekawa ile moja kluska waży :-)

Ty mnie nie strasz!! mi wróżyli maleństwo i że już niedługo więc łatwy porod!! a jak tak dalej dzidkowi będzie się w moim brzuchu podobać to się klocek utuczy!!!
 
reklama
Do góry