reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

:szok: dobrze że od razu już byli nastawienie na cc!! gorzej jakby w trakcie naturalnego się kapnęli!!
Nie, no mnie takie nie grozi, gdzie by mi się miało teraz zmieścić :-D na długość by nie wyrobiło
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dzisiaj po wizycie. Moja kluska waży około 2700 gram :-D Oczywiście wliczając margines blędu może to być również 2400 gram. Gin powiedziała,że do 3500 g może jeszcze mi dobije :szok: No a ja chuda jak szczapa, ale damy radę. Robiła mi wymaz paciorkowca. U mnie nie zapowiada się za szybko na poród, bo szyjka długa, zamknięta. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Ostatnio nie za często wchodze na forum, tzn podczytuje Was, ale sie nie udzielam bo jestem przeziębiona, do tego bolą mnie żebra i kręgosłup. Jak nie urok to s... ;-)
 
reklama
Do góry