reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

mileczka gratuluje pomyslnej wizyty i normalnej lekarki. ja mam nadzieje ze moja nie przekroczy 3,5 kg bo tu cc nie zrobia ci chocby nie wiem co, a nie usmiecha mi sie przepuszczac z wielkiem wysilkiem arbuza przez otwor wielkosci mandarynki... :dry:
 
reklama
ja chcialabym juz wiedziec ile moj maluch wazy, szkoda,ze tu robia tak zadko usg a na prywate nie ma kasy..
niestety gin czasami probuje byc zabawny,ale nie zawsze to sie udaje :/
 
NO troszke już waży... Pan doktor kazał podtuczyć dzidziusia to mamie nie trzeba było dwa razy powtarzać :-D Ale za to teraz już dietka.
Anek o własnie kurcze zapomniałam zapytać, ale najwyżej jak bedzie zbliżał sie termin to zadzwonie i spytam :) I tak mam dzwonić dowiedzieć sie jaki wynik z wymazu to przy okazji . A liste zabrałam, a wczesniej już ją miałam ściągniętą z Kafeterii :-)
 
NO troszke już waży... Pan doktor kazał podtuczyć dzidziusia to mamie nie trzeba było dwa razy powtarzać :-D Ale za to teraz już dietka.
Anek o własnie kurcze zapomniałam zapytać, ale najwyżej jak bedzie zbliżał sie termin to zadzwonie i spytam :) I tak mam dzwonić dowiedzieć sie jaki wynik z wymazu to przy okazji . A liste zabrałam, a wczesniej już ją miałam ściągniętą z Kafeterii :-)

a gdzie robiłaś wymaz? lekarka ci pobrała? ja wybieram się gdzieś w przyszłym tygodniu zrobic wymaz i morfologie i mocz bo przecież moja mi nie zrobi :wściekła/y:
 
Cześć dziewczynki. Ja już pow wizycie w klinice. Jak sie ostatnio martwiłam że dziecko "małe" tak teraz dziubas waży już 3100 g. Nic nie wskazuje na wcześniejsze rozwiązanie wiec prawdopodobnie bedzie w terminie. Wiecie może ile średnio dziecko przybiera na wadze w ciągu tygodnia? Bo mi Pani dr. mówiła że ok 500 g na tydzień... A mi zostały 4 tygodnie jakby nie patrzeć. Ale Pani dr powiedziała, że nie dam rady urodzić dziecka powyżej 4 kg SN, więc jeśli osiągnie wage powyżej 4 kg zrobimy cięcie :) "Gdyż w narodzinach nie chodzi o to by zamęczyć matkę i dziecko ale o to, by bezpiecznie obojga przeprowadzić przez poród". Posłusznie kiwałam główką :-D
Ahhh i na wadze - 2kg ;]

ja tez jestem po wizycie u poloznej, zadnych rewelacji nie ma, maly lezy glowka w dol, ale w kanale jeszcze nie jest
na skargi ze kosc lonowa boli powiedziala ze dobrze bo przygotowuje sie do porodu
tetno szkraba dobre, moje cis niskie, waga w miesjcu od 2 tygodni a nawet schudlam pol kg
obstawia ze na poczatku pazdz powinno sie ruszyc ale na dwoje babka wrozyla, nigdy nic nie wiadomo

Kasiadz teksty niezly, czyli teraz nic tylko sie rozciagac:-D

To super ze dobre wiesci wizytowe same. mileczka to fajna masz lekarke, ja nie wiem jak to jest u mnie w szpitalu czy sprawdzaja wage maluszka przed porodem.
 
reklama
To super ze dobre wiesci wizytowe same. mileczka to fajna masz lekarke, ja nie wiem jak to jest u mnie w szpitalu czy sprawdzaja wage maluszka przed porodem.
Wydaje mi się, że każdej kobiecie która przyjeżdża rodzić przy przyjęci robi się standardowo USG i sprawdza ułożenie dziecka, jego wymiary i wagę, wody i stan łożyska. U mnie tak było przy starszej córci.
 
Do góry