reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

sama sobie tego brzucha nie zrobilas... pogadaj z nim jaka jest przeczyna.
jednak nie spodziewaj sie cudow. to tylko facet. oni inaczej odbieraja ciaze. u nich nie ma czegos takiego jak instynkt tacierzynski. nawet jesli jest, to nie ujawnia sie w ciagu tych 9 miesiecy, kiedy nawet nie moga zobaczyc dziecka. poczekaj do porodu. moze jego zachowanie zmieni sie jak dotrze do niego ze ma synka. do tego czasu oczywiscie rozmawiaj...
 
reklama
moj tez na poczatku bardziej sie cieszyl z ciazy. teraz jest chyba zmeczony moimi humorami i histeriami...
nie wiem jak to jest u ciebie. on albo bardzo sie przejmuje nowa rola, nie dociera to do niego i dlatego unika wizyt itd. moze boi sie ze nie sprosta. nie tylko kobiety boja sie przeciez wychowania. albo po prostu jest kretynem, ktory nie chce juz byc tatusiem. musisz sama wyczuc.
 
coraz czesciej wydaje mi sie ze jest kretynem i nie chce zostac tatusiem!!! a moze po prostu ja mo sie znudzilam i ze mna nie chce mniec dziecka:(
 
Klementinka noo dzwonilam do kuzynki dzis przyjedzie i zostanie na jakis czas zeby mi pomoc ..
niestety nie mam w ni wogole wsparcia jak ma czas wolny zamiast go spedzic z nami to woli kolegow gadalam z nim miliardy razy ale nie dziala nic.. moze wstydzi sie ze jestem teraz gruba i mam taki duzy brzuch??:(
niunia dziewczyno co ty gadasz
widzialam twoje zdjecia, fajna figurka i sliczny brzusio,
czemu laski zawsze sobie cos wrzucaja jak to facet zle sie zachowuje
a moze wyprowadzka dobrze mu zrobi, moze taki zimny prysznic i sie opamieta
jak kogos ma to kopnij w dooope bo pozytku z niego nie bedziesz miala

sama sobie tego brzucha nie zrobilas... pogadaj z nim jaka jest przeczyna.
jednak nie spodziewaj sie cudow. to tylko facet. oni inaczej odbieraja ciaze. u nich nie ma czegos takiego jak instynkt tacierzynski. nawet jesli jest, to nie ujawnia sie w ciagu tych 9 miesiecy, kiedy nawet nie moga zobaczyc dziecka. poczekaj do porodu. moze jego zachowanie zmieni sie jak dotrze do niego ze ma synka. do tego czasu oczywiscie rozmawiaj...
u mojego instynkt i milosc wlancza sie jak dzieci sa juz po drugiej stronie brzucha
dla niego chyba ciaza to abstrakcja mimo ze mlodzikiem nie jest
 
jeśli mu się znudziłaś to jest choler.nym kretynem! I nie warto niuniu zawracać sobie gitarę, ale to ty musisz ocenić.. myślę że powinnaś mu powiedzieć o twoich planach, takie lekkie ultimatum.. pamiętaj że dzidziuś jest najważniejszy, a jak mama jest nieszczęśliwa to nie wpłynie to dobrze na dzidziusia. Wy macie po 19 lat jak w twoim nicku? Swoją drogą mojej siostry mąż miał lat 20 jak został ojcem, ale większość chłopaków przed 20tką nie podchodzi dojrzale do sprawy. Ba, są tacy którzy długo po 20tce zchowują się jak gówniarze. Tulę cię :*
 
reklama
Do góry