reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

Niunia ja sie ciesze, z kazdego dnia jak sie rusza. Nie przejmuje sie niczym co ma byc to bedzie ja sie staram jak tylko moge zdrowy tryb zycia. Ale nic wiecej nie moge zrobic. Nie bede sie lamac bo to mi nie pomoze. Musze byc tylko dobrej mysli i jestem:)
 
reklama
niunia a w którym tyg. jesteś? bo mi położna powiedziała że po 20 tyg. czuje się mniej ruchów bo dzidzi zaczyna brakować miejsca na fikołki. Ja właśnie coś ostatnio rzadko ją czuję ale jak już mi kopa usadzi to nie mam wątpliwości że jest ok.
 
zupkaogorkowa ciesze sie bardzo sie ciesze eh.. tylko czemu on nie daje mamusi swojej zadnego znaku ze jest ok..

połóż się na wznak, powinnaś go lepiej czuć. może śpi.. mój zazwyczaj wieczorak a w pracy jestem i szaleje.
leż i odpoczywaj, masz balkon? Możesz zawsze leżeć na leżaku na balkoniku w słoneczku :) Filmy, książki i telefon blisko i będzie dobrze. Może nie będziesz musiała leżeć całej ciąży. Może sie podniesie łożysko. W którym w ogóle jesteś tygodniu?
Trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&
 
no to sobie pewnie odpoczywa po tych 2 dniach :-) tak jak pisze elifit, połóż się na wznak, albo przewierć parę razy na boki i wsłu**** się, na pewno da znać :-)

O! a czemu jak piszę wsłu**** to mi gwiazki na **** wyskakują??:confused:
 
reklama
wróciłam od lekarza i muszę leżeć do końca ciąży mogę tylko wstawać do toalety nie wolno mi nic wychodzić na spacery w taka pogoda ani nic lekarz powiedział; ze na razie około miesiąca muszę leżeć jeżeli krwawienia nie ustana to połozy nas do szpitala do końca ciąży:(

Bardzo mi przykro ... ale musisz leżeć- dla Dziecka to zrobisz, dużo odpoczywaj
i myśl pozytywnie, nie denerwuj się, ściskam mocno :tak:

witam dziewczyny!ja wczoraj mialam usg polowkowe, dzidzia jest zdrowiutka i jest chlopczykiem!!

gratki !!!:-)

pani doktor stwierdzila ze to moze byc dziewczynka ale nie jest pewna.
Wygralam zaklad moj M i cala rodzina mi mowila ze bedzie chlopiec bo tak wyladnialam i wogole a tu co?! Zgrzewke mleka wygralam lal!!!

Gratulacje :-) a zakład super :-D
 
Do góry