reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Ja po wizycie dzisiejszej. Lekarz mnie postraszyl, powiedziałam mu że czuje lekkie napięcia brzucha, a on stwierdził po badaniu, że rzeczywiście brzuch jest twardawy i że mam miękka szyjkę... mam się oszczędzać i zero sexu. Tyle że ja praktycznie nic i tak nie robie, siedze w domu i obiady robię... nie wiem, ale strach mnie oblecial, jeszcze w sobotę mamy wyjezdzac nad morze i nie wiem co robić, czy nie lepiej zostać w domu?:( Niby lekarz powiedział że mogę jechać tylko często się zatrzymywać, ale sama już nie wiem...
 
No kawał drogi koło 500 km... 6-8 godzin jazdy... dlatego się obawiam, kurcze ona musiała mi się zrobić miękka jakoś z dnia na dzień bo jeszcze na weekendzie wkladalam paluchy i z ciekawości sprawdzałam i było ok... trochę mi szkoda tego wyjazdu, ale też nie chce ryzykowac...
 
Poziomki, on mnie badał tylko palcami, a długość można chyba tylko zbadać przez usg. Nic nie mówił o skracaniu. A co do odpoczynku to ja właśnie praktycznie cały czas odpoczywam w domu, może po prostu więcej lezec niż na siedzaco? I tak sobie myślę czy np to że pojawiły się upławy mogło spowodować to że ta szyjka zmiekla?
 
Poziomki ja bym zrobil, wolałabym wiedzieć. Ewelinka, a co czujesz?? Moze faktycznie wypoczynek dobrze ci zrobi. Mi lekarz.mowi, ze uplawy mleczne są normalne ja tez mam okropne.
 
reklama
Cześć :) Mam pytanie. Jestem w 20 tc. Dwa razy inny lekarz wcześniej mówili mi, że będzie chłopiec a wczoraj na badaniu połówkowym okazało się, że jednak dziewczynka :) Miałyście podobną sytuację? Myślicie, że ten wczorajszy lekarz mógł się jednak pomylić ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry