reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Ala a jak poza tym?

Gnidka toxo i cyto dobre. Czekam na kolejna wizytę.
Gratuluje dziewczynek:) cudowne wiesci No nawet jezeli wkradł sie błąd w obliczeniach to i tak różnica nie mogła byc bardzo duża.

Buziaki dla wszystkich mam i dzieciaczków, niech zdrowo rosną [emoji8]


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
reklama
Tak, myślałam że będzie panna, bo same dziewczynki ostatnio w rodzinie ;)
No i imienia nie mamy , jakoś żadne nie chce obydwojgu spasować.

Ala i wszystko w porządku?
Poziomki a co teraz będą sprawdzać ?

Gratulacje pozytywnych wieści ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja dziś po polowkowym. Mamy potwierdzone ze rośnie Tymek i Zosia. Oboje mają trochę ponad 300.g
Ogólnie wszystkie pomiary ok co bardzo mnie uspokoilo po ostatnim stawianiu się brzucha i po słabych wynikach testów pappa a na amio się nie zdecydowaliśmy. Także wygląda ze rosną zdrowo a i szyjka długa 44mm
Mam się oszczędzać ale wszystko idzie ku dobremu. Wam też wszystkim życzę dobrych wieści.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry