reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Pola i Agnieszka ale macie świetne zdjęcia!!!!:) ja też takie chce...

A więc tak u mojego synka wszystko wporządku rozwija się prawidłowo, a że jest klopsem to już inna sprawa hehe Bartuś ma 462g a mierzy niecałe 20cm, więc rośniemy moje Drogie jak trza!
 

Załączniki

  • usg 02.06.jpg
    usg 02.06.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 102
reklama
BETKAA super!! Na pierwszym zdjęciu się uśmiecha :)

No rośniemy, rośniemy... A ja razem z małą [emoji27]
Od ostatniej wizyty (4 tyg) przytyłam 3 kg [emoji33][emoji33][emoji33]

Ale może to dlatego że ostatnia wizyty była rano a dzisiaj po obiedzie po południu..
Tak sobie przynajmniej tłumaczę [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
zawsze patrzałam na HC bo ostatnio wg tego powiedziała mi ile cm ma mały i teraz też dlatego na to spojrzałam a patrząc w necie jest to obwód główki:/ to który dziewczyny skrót oznacza długość całego dziecka?
 
U mnie dziś 480g i 29 cm wizyta polowkowa 21t5d Maluszek jest nadal chłopcem i wszystko zdrowe. :-) utrzymuje się ok 2 tyg do przodu więc końcówka września z usg ciągle wychodzi.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie też na wrzesień wpadło :)

Cieszy mnie ze maluszki zdrowe :)

zawsze patrzałam na HC bo ostatnio wg tego powiedziała mi ile cm ma mały i teraz też dlatego na to spojrzałam a patrząc w necie jest to obwód główki:/ to który dziewczyny skrót oznacza długość całego dziecka?


Ja się KOMPLETNIE nie znam na tym... :(
Tylko to co mi powie moja gin, reszta to dla mnie czarna magia ;)


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry