reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Wiktorka tyle to ja ważyłam przed hehe:) teraz jest gorzej, szkoda że nie wrzucić zdjęć a jakbys zmniejszyła jakims programem:)
 
reklama
Macie szczęście, że sobie możecie na buźki popatrzeć na usg;) u mnie tylko mignal nam główkę i robił pomiary... szkoda trochę że się nie upomniała, no ale coz, dokładniej zobaczymy jak się urodzi hehe:)
 
Ewelina, u nas póki co tez nie poogladalismy, bo mała jest tak ułożona, że po prostu sue chowa w macicę i to był wyczyn lekarza, że w ogóle udało mu się sprawdzić czy nie ma rozszczepow podniebienia itp.
Gratuluje zdrowych okazów[emoji6]

Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja się pochwałę moją Dzidzia :)

1464726430-1d1mld.jpeg


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a moje kochanie sie mamusi pokazal w 14tc cala buzke a jak byl tatus w 18 to jacami machał a buzie chowal :) no ale na połówkowych mam nadzieje, że ładnie będzie pozował bo chce filmik i w 3 i 4 D go zobaczyć ... i niech mu siusiak czasem już nie odpadnie bo tak to ja się nie bawię :D
 
reklama
Do góry