reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
powiedz mu stary no trudno wolę małego:D ej ale ja też muszę poczytać o tych siusiakach jeśli chodzi o pielęgnację bo nie mam pojęcia:D
 
Aria prosze nie bedziemy sie tu targowaly jak przekupy na targu gdzie jakie badania w standardzie robią bo pewnie nie wiesz jakie mi tu robią a ja nie mam pojęcia o twoich, zawsze mozemy isc prywatnie jak nam nie wystarcza:) to dobrze ze wróciłaś, to musi byc makabra byc w ciazy w kraju wkrorym nie masz zaufania do lekarzy:) ja tez mam dziewczynę która " boi " sie angielskich lekarzy i chodzi do polskiej przychodni płaci po £120 za wizyte ale ja tego nie neguje bo spokuj w ciazy jest bezcenny.
Przepraszam tekila jak Ci ciśnienie z rana podniosłam ale Twoja opinia mnie zabolała, poczułam sie jak wyrodna matka która zamiast siedzieć na dupie gdzie dbają o ciężarne, lata po świecie i w dupie ma zdrowie swojego dziecka ale to pewnie przez hormony.
Proponuje zostawmy juz ten temat najważniejsze ze jestesmy wszystkie zadowolone z opieki:)
 
przepraszam nie zapamiętałam, która pytała o te warsztaty i usg Link do: Szczęśliwe DZIECKO, szczęśliwa MAMA jak ktoś z Krakowa to można się wybrać, ale jak Wam zależny na usg to radzę wcześnie, bo to mały limit mają.

co do opieki to ja nie odebrałam tu żadnej z wypowiedzi jako obraźliwą czy raniąca. Tak jak pisałam standardy się zmieniają (odgórne wytyczne) co jakiś czas i w różnych krajach się różnią, podejrzewam, że zadowolenie albo nie jest kwestią indywidualną i też zależny od przebiegu ciąży no i finału :) Ja jeśli chodzi o opiekę okołoporodową w UK to znam ją tylko z opowiadań kolezanki, która rodziła rok po mnie syna tam. Ogólnie była zadowolona, ale wiele różnic zauważyła.
 
reklama
Patka u mnie tez problem z wyborem imienia, dla dziewczynki to mam cała listę a dla synusia ani jednego. Dobrze ze mamy jeszcze troche czasu:)
 
Do góry