reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Jak chodziłam w Pl w pierwszej ciąży prywatnie też miałam co wizytę badania USG 3d tu w DE cenie ma prywatnie. Jest gin na ubezpieczenie i można np pakiet usg wykupić czy jakieś dodatkowe badania. I usg 3d też płatne. Gin mi obiecał fotkę za darmo jak będzie dobra okazja. Ale te zdjęcia z Polski są piękne i super pamiątka w albumie.



Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gnidka podziwiam Cię jesteś bardzo dzielna i tak walczycie do samego końca o dwa skarby:) wszystko kochana napewno sie ulozy pozytywnie trzymam kciuki :) a tygodnie lecą szybko
 
Dziewczyny ja pisze ogolnie o mentalnosci. W wielu miejscach za granica nie ratuje sie ciazy do 3 miesiaca a i w Pl znajduja sie lekarze majacy wszystko w dupie.
Gnidka zdrowka i sily dla was wszystkich. Mam nadzieje ze za pare miesiecy zobaczymy zdjecia calej szczesliwej rodzinki :)
 
Persea ja popieram..... w Norwegii do 12 tc nic nir robią ... a tu próbują ... tam razem z testem ciazowym dostajesz ulotkę o informacji na temat usuwania ciąży .... noe twierdzę że to do końca źle ale powinny być w widocznym miejscu w aptece a nie w każdym teście ....

Ja dziękuję bardzo za takie coś i ciesze się ze obie ciążę prowadzę w Pl bo w obu leżałam w szpitalu i dalej dzięki temu ciesze się dzieciaczka mi. ... młodym i młodszym w brzuchu... a tam duże prawdopodobieństwo że bym ich nie miała :/ z Krystkiem od 9 tc miałam ciążę zagrożona ... z tym do szpitala trafiłam w 11 tc ... wiec tam by mnie niestety zbyli :/


Gnidka trzymam za Was dalej kciuki i ciesze się ze jesteście pod dobrą opieka ...
 
Popieram.... ja nie jestem jakaś mega antyaborcyjna.... uważam że kobiety powinny mieć wolny wybór. ... choć z drugiej strony gdyby bardziej zadbano o teczka życia itp. To pewnie wielu tragedii można by uniknąć ....
A co do ochrony życia to powinno się pomagać niezależnie od tygodnia ciąży skoro rodzice tego maleństwa pragną. ... ale co kraj to obyczaj ...
 
A ja cioteczki przedstawiam Wam mojego królewicza :D haha
 

Załączniki

  • 13275702_750210391788013_1282324291_n.jpg
    13275702_750210391788013_1282324291_n.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 66
  • 13295144_750210395121346_1613763249_n.jpg
    13295144_750210395121346_1613763249_n.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry