reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Persea z jednej strony to dobrze z drugiej tak jak mowisz skrajność, była tu kiedys dziewczyna chyba z Holandii opisywala jak jest u nich strasznie mi sie spodobało to jest bardzo zdrowe i racjonalne podejście
Co kraj to obyczaj.

Ja miałam morfologię i mocz 2 razy w tej ciąży. Chodzę na nfz. Poprzednia ciąża prywatnie i robiłam badania co chwilę.
 
reklama
ja miałam morfologię i mocz dwa razy w przyszłym mscu trzeci raz mocz morfologia i glukoza to już bedzie gdzieś 26tydz chyba, ale po wczoraj odechciało mi się na nfz chodzić, może nie wszędzie tak jest ale tu bezsens jak niewiem
 
Nie uważam, żeby Polska była zacofanym krajem, wiele badań się robi takich, które nie są wykonywane za granicą. Tak jak pisałam wcześniej swojej lekarce ufam, bo pierwsza ciąża zakończona sukcesem mimo, że wcale nie było tak typowo. Badania zalecane i obowiązkowe tez się co jakiś czas zmieniają. Zresztą jak sobie zaczniecie porównywać czy kalendarz szczepień, czy nawet kolejność wprowadzania nowych produktów do diety dziecka to to się zmienia bardzo często i też jest wiele za i przeciw :) Choćby sławny gluten :)
 
a jeszcze jeśli chodzi o 3d to ma byc akcja w galerii bronowice jeśli kogoś to interesuje. Będą też warsztaty chustowe i inne.

Mi wystarczyło zbliżenie w 3d na buźke synka w trakcie połówkowego genetycznego.
 
Wiktoria ja chcę je zrobić tylko i wyłącznie po żeby mieć pamiątkę :-) wiadomo lekarz też zmierzy itp ale mi chodzi o zobaczenia dziecka tak bardziej realistycznie :-) choć wiadomo różnie bywa :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 3d chyba odpuszcze. Teraz we wtorek ma polowkowe i juz lekarz zasugerowal, ze raczej wszystko ok bedzie. Ja mocz i morfologie co chwile musze robic. Raz bylam na nfz i wiecej nie pojde. Kolejki straszne do tego na jedna pacjentke przypada z 5 min może. A prywatnie to kazda wizyta z 40 lekarz wszystko dokladnie oglada, mierzy bo zwyczajnie ma lepszy sprzet niz na nfz. Dodam, ze tu i tu byłam u tego samego lekarza
 
reklama
Do góry