reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Aniu dacie radę z Córeczką! leż i myśl pozytywnie;)

Mi gin dzis powiedziala ze szyjka 25 mm, stwierdziła że to mało, mi się wydaje że jak na 36 tydz ( skonczony 35, dzisiaj poczatek 36) to ok, ale dyskutować z nia nie bede ;) nastraszyla mnie że niedlugo urodzę, oby Synek jeszcze dwa tyg w brzuszku posiedział, waży dopiero 2750 g.
Skarbeczek <3
 

Załączniki

  • PicsArt_03-01-07.17.11.jpg
    PicsArt_03-01-07.17.11.jpg
    178,5 KB · Wyświetleń: 93
Infini ale śliczny ten Twój mały myśliciel :)
Ja mam wizytę 9 marca, ale moja lekarka nie robi mi usg więc nie dowiem się jak tam moja szyjka w każdym razie, podejrzewam, że trzyma na 4 spusty :)
 
Antus ja tez nie mam szyjki mierzonej na usg, lekarka tylko bada mnie na fotelu i mowi, ze ok. Raz w 31 tygodniu wyslala mnie na usg zeby ocenic jak dluga jest szyjka a tak to nie wiem dokladnie. A w pierwszej ciazy to po 35 tc wcale nie mialam badan na fotelu, wiec nawet noie wiedzialam co sie dzieje.
 
Ania50 trzymaj się i leż! Tak naprawdę nic więcej zrobić nie możemy:-/

Infini szyjkę masz dosyć długą. To ja mam 1 cm a twierdzą w szpitalu, że ok. No i synuś slodziutki:-)
 
A
Mi gin dzis powiedziala ze szyjka 25 mm, stwierdziła że to mało, mi się wydaje że jak na 36 tydz ( skonczony 35, dzisiaj poczatek 36) to ok, ale dyskutować z nia nie bede ;) nastraszyla mnie że niedlugo urodzę, oby Synek jeszcze dwa tyg w brzuszku posiedział, waży dopiero 2750 g.
Infini, ja bym nie powiedziała, że waży dopiero 2750 g, to jest już dobra waga. Ja urodziłam się po terminie a ważyłam raptem 100g więcej od niego :) Nie wszystkie dzieci rodzą się z 4 kg wagą.
I mi też wydaje się, że szyjka na ten etap jest w porządku. Wczoraj miałam 20mm (skończony 32 tydz) i ginka mówiła, że trochę za mało i trzeba uważać, ale jestem coraz bliżej rozwiązania więc szyjka będzie się skracać i nie panikowała. [Co nie zmienia faktu, że ja zaczęłam :dry:]
 
reklama
Martita najgorsza jest taka dezinformacja, bo nie wiadomo czy trzeba się oszczędzać, czy nie... Ja trzymam się tego, że mam dysfunkcję szyjki i ona nawet przy porodzie nie skróciła się i nie zmiękła, stąd było cc. Ale gorzej jak zrobi mi psikusa, zwłaszcza, że specjalnie na siebie nie uważam...
 
Do góry