reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

No wlasnie to bedzie tylko 10dni przed terminem. Gin wczesniej mowil ze po skonczonym 37tyg wiec myslalam ze ok 10kwietnia. A teraz zmienil zdanie:( tlumaczy to niby tym ze odtatnio rozwiazywali 2 ciaze po skonczonym 37tyg i w obu przypadkach dzieci mialy problem z oddychaniem i w inkubatorach lezaly min tydzien zanim problem minal. I ze skoro nie mialam in vitro i dokladnie nie wiem kiedy bylo zaplodnienie to ze zawsze jest ryzyko ze ciaza ciut mlodsza i ble ble ble i ze lepiej nie ryzykowac i ze zrobic po skonczonym 38 najszybciej. No chyba ze sie wczesniej zacznie...ale pewnie nie bo szyjka dalej 4cm pozamykana na 4 spusty;)
 
reklama
Kitki ale dobrze że chociaż te 10 dni wcześniej możesz rodzić a nie czekają jeszcze dłużej. Teraz sprawdź dobrze w kalendarzu jak to wypada i co Ci bardziej pasuje :) Ja mam termin na 23 i to jest sobota no ale wolałabym koło środy rodzić żeby w piątek być w domu to mój K będzie weekend miał wolny i będzie ze mną chociaż te 2 dni obojętnie gdzie by pracował :) no ale nie wiem czy synek się dostosuje do moich życzeń :)
 
Kitki a moze to i lepiej dka synka, a jesli bedzie gotowy wczesniej to wtedy zrobia cc przed wyznaczonym przez nich terminem.
Ja znowu sie boje ze u mnie beda chcieli wywolywac zaraz po terminie z OM, a wiem ze corcia jest mlodsza bo mam troche dluzsze cykle i nawet wiem kiedy owulacje mialam.
Moja kolezanka np wg terminu z om "przenosila" ciaze prawie o miesiac, ale u niej wzieli pod uwage to ze ma bardzo dlugie cykle i dziecko od poczatku na usg bylo mlodsze niz wynikaloby z miesiaczki. Jakby sugerowali sie tylko om to urodzilaby w 36 tygodniu.

Ja dzis wizytuje, musze dopytac ginke o to jakim terminem sie bedzie sugerowac w moim przypadku. Nie chce zeby mnie kladli na oddziale zaraz po terminie om. A tak u nas robia. Czekaja jeszcze dzien czy dwa i wywoluja :(
 
Wiem wiem. Maz mowi tak samo ze mam sie nie spieszyc. Skoro wytrzymalam tyle to tydzien w te czy w te nie robi roznicy. Ale ja juz bym chciala jak najszybciej. W ciagu tyg przytylam prawie 1kg:( gin tylko pokrecil glowa. Jak tak dalej bedzie to w 15 sie nie zmieszcze za cholere. Od dzis sie pilnuje. Tylko ze tak gadam a i tak slodkie wcinam:(
 
Ostatnia edycja:
Kitki to jedz słodkie tylko jakieś zdrowe np ciastka owsiane sobie zrób czy jakiegoś omleta z dżemem na pierwsze lub drugie sniadanie :p mnie też ciągnie do słodkiego wczoraj przed obiadem jablko z maslem orzechowym podjadalam :)
 
Ja zjadlam bulke z wedlina i pol bulki z miodem.
O 12 wypije sok z marchwii. Ewentualnie banana wciagne jak nie wytrzymam do obiadu
 
reklama
Do góry